Sestdien, 30.maijā, Kauguru vidusskolas laukumā tika aizvadīta dienas vienīgā "SMScredit.lv Virslīgas" 9.kārtas spēle, kurā tikās Jūrmalas "Spartaks" un "Liepāja". Uzvaru ar 2:1 (1:0) guva liepājnieki, līdz ar to kopvērtējuma tabulā atgūstot līderpozīcijas.

Spēles rezultāts tika atklāts vien pirmā puslaika izskaņā, kad 41. minūtē pretinieku aizsardzības kļūdu izmantoja Valērijs Afanasjevs, panākot 1:0.

Otrā puslaika gaitā rezultātu izlīdzināja Elvis Stuglis, kurš tobrīd guva savus 4.vārtus šosezon, taču, tuvojoties pamatlaika beigām, "Liepāja" atguva vadību, uzvaru savai komandai izraujot kapteinim Kristapam Grebim 1:2.

Nākošo spēli "Liepāja" aizvadīs pēc nedēļas, sestdien savā laukumā tiekoties ar "Jelgava", savukārt Jūrmalas "Spartaks" aizvadīs cīņu izbraukumā ar čempioni "Ventspils".