Francijas futbola čempionāta vicelīdere "Lille" svētdien viesos nospēlēja neizšķirti 2:2 (0:1) ar tuvāko sekotāju Lionas "Olympique", tuvojoties tam, lai nākamsezon spēlētu UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā.

Trīs kārtas pirms turnīra beigām Lilles vienība Lionas futbolistus apsteidz par sešiem punktiem.

Mājiniekus vadībā 11.minūtē izvirzīja Martēns Terjē, bet otrā puslaika pirmajā pusē "Lille" labā vārtus guva Loiks Remī un Bubakarī Sumare, kuri palīdzēja viesiem pārņemt vadību. Tiesa, 16.minūtes pirms pamatlaika beigām Leo Dibuā no tuvas distances izlīdzināja rezultātu.

Tikmēr cīņu par trešo vietu saasināja "Saint-Etienne", kas viesos ar 3:2 (1:1) pārspēja 2017.gada čempioni "Monaco".

Savukārt kārtējo neveiksmi piedzīvoja jau titulu nodrošinājusī Parīzes "Saint-Germain", kas savā laukumā nospēlēja 1:1 (0:0) ar "Nice" vienību. PSG kompensācijas laikā varēja izraut uzvaru, taču Edinsons Kavani nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Parīzieši pēdējos septiņos mačos spējuši izcīnīt tikai vienu uzvaru.

Francijas čempionāta kopvērtējumā līderei PSG ir 85 punkti 35 mačos, kamēr otrajā vietā ar 69 punktiem ir "Lille". Trešo pozīciju ar 63 punktiem ieņem Lionas "Olympique", bet pirmo četrinieku ar 62 punktiem noslēdz "Saint-Etienne".