Karaliskais Spānijas klubs Madrides "Real" trešdien pirmo reizi pēdējo septiņu gadu laikā prata pārvarēt UEFA Čempionu līgas futbolā astotdaļfināla barjeru.

Trešdien notikušajā atbildes spēlē "Real" savā laukumā ar 3:0 (1:0) uzvarēja Lionas "Olympique".

Kā ziņots, abu komandu pirmā cīņa Lionā noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1, līdz ar to uzvaru divu spēļu summā ar rezultātu 4:1 svinēja "Real" futbolisti.

Laukuma saimniekus cīņas 37.minūtē vadībā izvirzīja brazīliešu kreisās malas aizsargs Marselu, bet otrā puslaika gaitā vēl pa vieniem vārtiem guva bijušais "Olympique" vienības uzbrucējs Karims Benzemā, kā arī Anhels di Marija.

Tādējādi "Real" futbolisti prata lauzt pēdējo sešu gadu tradīciju, kad no cīņas par UEFA Čempionu līgas uzvarētāju trofeju vienība izstājās turnīra astotdaļfinālā.

Tikmēr otrā trešdienas spēlē Anglijas čempionvienība Londonas "Chelsea" savā laukumā nospēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Dānijas komandu "Kobenhavn", nosargājot abu vienību pirmajā savstarpējā spēlē iekrāto pārsvaru un divu spēļu summā triumfējot ar rezultātu 2:0.

Ceturtdaļfināla un pusfināla pāru izloze norisināsies 18.martā.

Šīs sezonas Čempionu līgas fināls notiks Vemblija stadionā Londonā 28.maijā.