Pēdējo divu sezonas Anglijas kausa ieguvēji Mančetras „United” šogad no turnīra izstājās jau ceturtdaļfinālā, negaidīti ar 0:4 (0:2, 0:2) zaudējot premjerlīgas pastarīšiem „West Ham United”.

„West Ham United” aizsargs Džonatans Spektors, kurš iepriekš pārstāvēja Mančestras „United”, guva savus pirmos vārtus Anglijas futbolā, panākot Vesthemas klubam divu vārtu pārsvaru jau pirmajā puslaikā. Vēl divus vārtus ar 11 minūšu intervālu otrajā puslaikā guva Kārltons Kouls.

„Mums ir jauna komanda, kura ar katru maču spēlē arvien labāk,” pēc spēles teica „West Ham United” treneris Ābrams Grants. „Zināju, ka mēs varam uzvarēt [Mančestras „United’], taču negaidīju, ka ar tik lielu rezultātu. Šai spēlē Vesthemas futbolisti darbojās vienkārši fantastiski, mēs realizējām praktiski visus momentus un neielaidām nevienus vārtus.”

Sera Aleksa Fērgusona trenētajam futbola klubam šis bija pirmais zaudējums kopš aprīļa, tādējādi tika pārtraukta 29 spēles ilgusī uzvaru sērija.

Citā Anglijas kausa ceturtdaļfināla spēlē otrdien „Arsenal” ar 2:0 pieveica „Wigan Athletic”.