Mančestras 'United' zaudējumi pagājušajā sezonā pārsnieguši 130 miljonus eiro
Foto: AP/Scanpix/LETA

Anglijas futbola premjerlīgas klubs Mančestras "United" ceturtdien paziņoja, ka neskatoties uz to, ka vienības ieņēmumi pieauga par 18%, komandas zaudējumi 2021./2022. gada sezonā sasnieguši 115,5 miljonu britu mārciņu (apmēram 132,2 miljoni eiro).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"United" kluba finanšu gads noslēdzās jūnijā, un, ņemot vērā datus par pēdējo ceturksni, komandas zaudējumi ir pieauguši par 23 miljoniem britu mārciņu (apmēram 26 miljoni eiro). Gada laikā kopējie Mančestras vienības kopējie parādi pieauguši par 22%.

Savukārt kluba ieņēmumi pieauga par 18%, sasniedzot 583 miljonus britu mārciņu (apmēram 668,7 miljoni eiro).

"Finansiālie rezultāti parāda, ka esam atguvušies no pandēmijas, notiek pilvērtīga atgriešanās pie pilnām tribīnēm, un tiek dibinātas jaunas partnerattiecības, kas ļauj vairāk ieguldīt finansiālos līdzekļus komandā," teica "United" finanšu padomnieks Klifs Beitijs. "Ieguvums ietekmēja nenotikusī vasaras tūre 2021.gadā, kā arī dažādas citas izmaksas, kas ir pieaugušas."

Pagājušajā sezonā "United" Anglijas premjerlīgā ierindojās sestajā vietā un nekvalificējās Čempionu līgai, kas rezultēsies finansiālos zaudējumos nākotnē.

Šobrīd Mančestras vienība ar izcīnītiem 12 punktiem sešos mačos Anglijas premjerlīgas turnīra tabulā ierindojas piektajā pozīcijā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.