'Mītava open 2013' čempioni – komanda 'Garāža'
Foto: Publicitātes foto

Aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, noslēdzās piektais atklātais amatieru čempionāts mini futbolā "Mītava Open 2013", kurā uzvaras laurus plūca komanda "Garāža".

Visas dienas garumā par čempiona titulu cīnijās 18 komandas, kuras sešos atlases posmos izcīnīja godalgotas vietas un ceļazīmi uz lielo finālu.

Čempionāta vēsturē vēl nevienai komandai nav izdevies kļūt par čempioniem atkārtoti, šoreiz tam pavisam tuvu bija komanda "Zveri/Ariols". Tomēr komandas "Garāža" apņēmība un mērķtiecība kļūt par čempioniem viņiem šo iespēju liedza, un "Garāža" aizraujošā spēlē ar rezultātu 2:1 izcīnija savu titulu.

Līdz ar to "Mītava Open 2013" zelta medaļas, lielo kausu un naudas balvu Ls 1500 ieguva komanda "Garāža" no Rīgas, sudraba medaļas un Ls 1000 saņēma komanda "Zveri/Ariols" no Ludzas, savukārt trešo vietu, bronzas medaļas un Ls 500 izcīnīja mājinieku komanda "LDz Cargo", kuriem ar rezultātu 1:0 izdevās pārspēt komandu "Namejs" no Līvāniem (4. vieta). "Nameja" komanda saņēma mierinājuma balvu no čempionāta tehniskā sadarbības partnera "Sport 2000".

"Mītava Open 2013" čempioni ceļazīmi uz finālu izcīnīja Rīgas posmā, kas pēc iedibinātās tradīcijas nozīmē, ka nākošā gada čempionāta atklāšana notiks Rīgā.

"Vispirms sākšu ar paldies! Pirmais paldies Prāta Vētrai par šāda čempionāta rīkošanu. Otrais paldies organizatoriem, kuri paveic visus darbus, lai čempionāts veiksmīgi noritētu. Un trešais paldies ir mūsu pretiniekiem par to, ka viņi ir un mums ir ar ko spēlēt," pēc uzvaras teica uzvarētāju pārstāvis Guntis Apīnis. "Kāpēc notika uzvara? Vajag ticēt sev un savai komandai. Ja katrs spēlētājs to dara, tad, pat pie zaudētas pirmās spēles un arī otrās, kurā uzvara izlaista no rokām, ir iespēja kļūt par čempioniem. Komandā ir jābūt labām attiecībām, tas ir visa pamats. Tāda atmosfēra, kādai jābūt komandā, ir bārā "Garāža". Aicinām visus pie mums ciemos!"

Viens no gaidītākajiem dienas notikumiem skatītājiem bija Valsts policijas un "Prāta Vētras" spēle. Šoreiz ar rezultātu 3:0 uzvarēja "Prāta Vētra", kurai divus vārtus Jānis Jubalts. Valsts policija pretiniekiem pasniedza administratīvo protokolu, kurš nosaka, ka 365 dienu laikā jānotiek revanša mačam.

Visa čempionāta laikā, komandām bija iespēja piedalīties SPORT 2000 akcijā, kur iepērkoties par 100 LVL varēja laimēt futbola apavus visai komandai! Fināla dienā Renārs Kaupers un Kaspars Roga izlozēja vienu laimīgo komandu un tā bija Zellis/Stradi.

Arī šogad notika tradicionālais "pendeļu" sišanas konkurss daiļā dzimuma pārstāvēm. 5 meitenes mēģināja pārspēt Jāni Jubaltu vārtos un savā starpā noskaidroja precīzāko soda sitienu izpildītāju!

Emocionālo apbalvošanas ceremoniju pavadīja muzikālais priekšnesums Raita Ašmaņa Jelgavas Big band izpildījumā.

Tags

Futbols Jānis Jubalts Kaspars Roga Mītava Open Prāta vētra Renārs Kaupers Valsts policija

Comment Form