Paharu ieceļ par LFF sporta direktoru
Foto: Latvijas Futbola federācija

Par jauno Latvijas Futbola federācijas (LFF) sporta direktoru kļuvis viens no visu laiku labākajiem Latvijas futbolistiem, kādreizējais Latvijas izlases galvenais treneris Marians Pahars.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mariana Pahara priekštecis amatā Jurijs Andrejevs savu ieguldījumu Latvijas futbola attīstībā turpinās veikt LFF Izglītības nodaļas vadītāja amatā, pilnvērtīgi atgriežoties segmentā, kurā iepriekš ar labiem rezultātiem strādājis daudzu gadu garumā. Andrejevs par LFF sporta driektoru kļuva tikai 2020. gada jūnijā, bet pirms tam ilglaicīgi šajā amatā bija pašreizējais Latvijas izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs.

"Esmu pateicīgs LFF par doto iespēju piedalīties Latvijas futbola attīstības veicināšanā sev jaunā un vienlaikus ļoti plašā atbildības laukā. Gan kā spēlētājs, gan kā treneris esmu pieredzējis un izzinājis dažādu valstu pieredzes un pieejas futbola attīstības jautājumos. Šajā amatā Latvijas futbolam pēc savas vislabākās sirdsapziņas centīšos dot labāko no tā, vienlaikus neaizmirstot par manu zināšanu un pieredzes paplašināšanu," LFF mājaslapā citēts Pahars. "Kā sporta direktors ar lielām ambīcijām un aizrautību uzņemos gādību pār plašajiem futbola, sacensību, klubu, akadēmiju un citu atzaru attīstības jautājumiem. Ar prieku uzsākšu pēc iespējas ciešāku ikdienas sadarbību gan ar vietējām futbola organizācijām un klubiem, gan ar zinošajiem kolēģiem LFF nodaļās, gan ar man tuviem ārzemju speciālistiem, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu Latvijas futbola kopējai sistēmai kāpt augstāk pa izaugsmes kāpnēm."

"Marians Pahars ar saviem sasniegumiem, pieredzi, redzējumu un darba spējām ir milzu ieguvums gan mums kā organizācijai, gan visam Latvijas futbolam kopumā. Šis cilvēks ir Latvijas futbola leģenda, un tādam, ja to ļauj situācija, ir jābūt pēc iespējas tuvāk Latvijas futbolam. Viņa zināšanu un redzējuma kopums mūs ir uzrunājis, bet viņa spējas ar savu līdzdalību uzrunāt un motivēt apkārtējos nav apšaubāmas. Esam gandarīti par Mariana Pahara pievienošanos LFF komandai tik nozīmīgā amatā," pauž LFF prezidents Vadims Ļašenko. "Jaunajam sporta direktoram būs svarīgi iepazīt Latvijas futbola saimniecību no cita skatu punkta, lai nodrošinātu ilgtspējīgu futbola sistēmas attīstību. Tāpēc noteikti starp pirmajām prioritātēm būs veikt esošās futbola attīstības sistēmas revīziju, lai tālāk uzlabotu esošo sistēmu un integrētu tajā jaunas iniciatīvas."

Kļūstot par LFF sporta direktoru, Marians Pahars turpinās pildīt Latvijas izlases galvenā trenera Daiņa Kazakeviča asistenta pienākumus.

Tags

Dainis Kazakevičs Vadims Ļašenko Futbols Latvijas Futbola federācija Marians Pahars
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form