Pēc PČ hokejā ieklāts jaunais 'Rimi' Olimpiskā centra futbola laukums
Foto: Latvijas Futbola federācija

Novembra izskaņā noslēgušies darbi pie jauna futbola seguma uzstādīšanas galvaspilsētas sporta infrastruktūrai ļoti svarīgā objektā – "Rimi" Olimpiskajā centrā. Laukumu simboliski atklāja Latvijas Futbola federācijas (LFF), "Rimi" Olimpiskā centra un Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadības pārstāvji, ziņo LFF.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz ar jaunā mākslīgā seguma ieklāšanu "Rimi" Olimpiskais centrs gatavojas futbola zāles darbības atsākšanai saskaņā ar visiem valstī esošajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem. Zāle nodrošināta ar modernu FIFA prasībām atbilstošu mākslīgā seguma zālienu, kura uzturēšanai turklāt tiek izmantotas speciāli iekštelpām paredzētas gumijas granulas.

Papildu jaunajam futbola segumam uzlabota arī zālei pieguļošā infrastruktūra, veikti sen nepieciešami remonti – atjaunots foajē, ģērbtuvju bloks, koplietošanas labierīcības. Uzlabota energoefektivitāte – zālē uzstādīts zonēts un pielāgojams LED apgaismojums ar augstākās klases triecienizturīgām lampām, arī koplietošanas telpās un ģērbtuvēs uzstādīts LED apgaismojums ar klātbūtnes sensoriem.

LFF prezidents Vadims Ļašenko: "Futbola norisēm Rīgā it īpaši jauniešu klubiem un amatieru kolektīviem šī vieta jau daudzu gadu garumā ir bijis ļoti svarīgs aspekts. Futbola infrastruktūras piedāvājums galvaspilsētā paliek arvien plašāks, tomēr ir svarīgi attīstīt arī jau esošās futbola mītnes. "Rimi" Olimpiskais centrs tagad var lepoties ar modernu un kvalitatīvu segumu, lai futbola aktivitātēm zem sava jumta sniegtu jaunu impulsu un izrāvienu."

"Esam gandarīti par produktīvo sadarbību ar centra vadību un LOK, tāpat arī jūtam klubu un amatieru prieku par šī futbola norišu punkta tālāku darbošanos. Īpaši vēlos izcelt arī LFF biedru ieguvumu no jaunās iesaistīto pušu sadarbības, nodrošinot 10% atlaidi no cenrāža par futbola zāles nomu," izsakās Ļašenko.

SIA "Olimpiskais sporta centrs" vadītāja Inga Zobena: "No šodienas "Rimi" Olimpiskajā centrā atgriežas futbolisti. Ik nedēļu vairāk nekā 1200 bērnu, amatieru, entuziastu un profesionāļu varēs aizvadīt treniņus komfortablos apstākļos. Pie mums sagatavošanās ciklu aizvadīs arī divas "Optibet" virslīgas komandas. Pateicoties ilggadējai un veiksmīgai sadarbībai ar LFF un LOK, Rīgā atkal pieejams 60x90 metru futbola laukums visaugstākās kvalitātes treniņiem."

LOK prezidents Žoržs Tikmers: ""Rimi" Olimpiskais centrs rūpīgi un pakāpeniski pilnveido savu darbību ar mērķi sniegt plašāku kvalitatīvu un pieejamu pakalpojumu klāstu ikvienam sportotājam. Futbola zāles rekonstrukcija ir viens no soļiem šajā pilnveides procesā. Nākamā novitāte, ko gatavojam "Rimi" Olimpiskā centra apmeklētājiem, ir jaunas un mūsdienu prasībām atbilstošas fitnesa zāles izveide, nodrošinot kompleksu pakalpojumu klāstu ikvienam, kam sports ir neatņemama dzīves sastāvdaļa."

Iepriekš šogad futbola zālē tika rīkotas pasaules hokeja čempionāta spēles, tāpēc iepriekšējais futbola segums tika noņemts, bet jaunā klāšanu nodrošināja LFF. Iepriekšējais segums jauniešu, amatieru un profesionāļu futbola nodarbībām kalpoja kopš 2016. gada.

Ierasti šis laukums tiek izmantots daudzu galvaspilsētas klubu jauniešu komandu treniņiem un amatieru turnīriem, bet tāpat tajā regulāri trenējas profesionālās komandas, kā arī norisinās dažādas raudzes oficiālās un pārbaudes spēles vīriešiem un sievietēm.

Tags

Vadims Ļašenko Futbols Latvijas Futbola federācija Latvijas Olimpiskā komiteja Žoržs Tikmers
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form