Skotijas futbola klubs Glāzgovas "Rangers" trešdien nodrošināja vietu UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā, kur atgriezīsies pēc 12 gadu pārtraukuma.

Glāzgovieši "play-off" kārtas atbildes spēlē viesos ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja Eindhovenas PSV un divu maču summā guva virsroku ar 3:2.

Vienīgie vārti tika gūti spēles 60.minūtē, kad pēc mājinieku kļūdas aizsardzībā "Rangers" izspēlēja uz tukšiem vārtiem un Antonio Čolaks pēc Malika Tilmana piespēles panāca 1:0.

"Rangers" UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā pēdējo reizi spēlēja pirms 12 gadiem. Šajā laikā Glāzgovas klubs pēc bankrota paguva no ceturtās Skotijas līgas atgriezties augstākajā divīzijā un izcīnīt titulu.

Zaudējušās komandas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā. UEFA Čempionu līgas grupu turnīru izloze norisināsies ceturtdien.