Pirmo zaudējumu UEFA Konferences līgas grupu turnīrā ceturtdien piedzīvoja Latvijas čempione futbolā RFS, kas "Skonto" stadionā ar 0:2 (0:1) piekāpās Edinburgas "Hearts" no Skotijas.

"Hearts" labā pa vārtiem guva Lorenss Šenklends un uz maiņu nākušais Alens Forests.

Spēle norisinājās pārpildītā "Skonto" stadionā 6747 skatītāju klātbūtnē, abu komandu līdzjutējiem parūpējoties par lielisku atmosfēru.

Mačs sākās aizraujošā cīņā, jau pirmajās minūtēs komandām izveidojot reālus vārtu gūšanas momentus. Jau otrajā minūtē RFS uzbrucējs Emersons trāpīja pa vārtu stabu. Laukumā ritēja divu līdzvērtīgu komandu cīņa, taču lūzuma punkts pienāca pašās pirmā puslaika beigās, kad Elvis Stuglis neapdomīgi nospēlēja ar roku, sagādājot RFS 11 metru soda sitienu uz saviem vārtiem. To 43. minūtē ar aukstasinīgu sitienu vārtu devītniekā realizēja Šenklends.

Arī otrajā puslaikā turpinājās līdzvērtīga cīņa, iespējas izcelties bija abām komandām, un vairākkārt spēlē bija jāiesaistās arī RFS vārtsargam Pāvelam Šteinboram. Tuvojoties cīņas izskaņai, Rīgas komanda arvien vairāk pārņēma kontroli pār bumbu, turklāt par tiesnešu lēmumu apstrīdēšanu divas dzeltenās kartītes nopelnīja mājinieku galvenais treneris Viktors Morozs.

Par spīti lielajai bumbas kontrolei, RFS netika līdz reālām iespējām gūt vārtus. Tā vietā kompensācijas laika trešajā minūtē "Hearts" dubultoja pārsvaru, jo viesi trijatā aizskrēja ātrā pretuzbrukumā pret vienu Jagodinski.

Otrā A grupas spēlē ceturtdien Turcijas klubs Stambulas "Bašakšehir" mājās pārliecinoši ar 3:0 (0:0) uzvarēja "Fiorentina".

Pēc divām kārtām Turcijas klubam ir seši punkti, "Hearts" - trīs, bet RFS un "Fiorentina" - pa vienam punktam.