Itālijas futbola čempionāta A sērijas spēlē svētdien ar trīs vārtu guvumiem izcēlās brazīliešu zvaigzne Ronaldinju, nodrošinot "AC Milan" pārliecinošu uzvaru 4:0 (2:0) pār pastarīti "Siena" komandu.

Jau mača 12.minūtē "Siena" komanda palika mazākumā, jo sarkano kartiņu par pārkāpumu pret Ronaldinju nopelnīja vārtsargs Džanluka Čurči. Ronaldinju pats arī realizēja "pendeli", bet vēl pirmajā puslaikā Marko Borjelo panāca 2:0. Otrajā puslaikā Ronaldinju guva vēl divus vārtus un Milānas klubs svinēja pārliecinošu uzvaru ar 4:0.

Itālijas A sērijas čempionāta kopvērtējumā pēc uzvaras "AC Milan" ir pietuvojušies līderiem Milānas "Inter". Čempionvienībai "Inter" ir 46 punkti, bet "AC Milan" ir par sešiem punktiem mazāk un viena spēle vēl rezervē. Šonedēļ – svētdien- abas līdervienības tiksies savā starpā.

Uz trešo vietu ar 35 punktiem pēc nedēļas nogales spēlēm pakāpusies "AS Roma", kas ar 3:0 pieveica "Genoa", vēl punktus mazāk ir "Napoli" komandai, bet 33 punkti ir "Juventus" vienībai.