Madrides "Real" uzbrucējs Krištianu Ronaldu UEFA Čempionu līgas spēlē pret "Malmö" trīs vārtus guva 11 minūšu laikā, kas ir trešais ātrākais "hettriks" līgas vēsturē.

Tikai diviem futbolistiem līdz šim izdevies pretinieku vārtsargu trīsreiz pārspēt īsākā laikā - 2011. gadā Lionas "Olympique" uzbrucējs Batefimbijs Gomiss astoņu minūšu laikā apbēdināja Zagrebas "Dinamo" vārtsargu, bet 1995. gadā "Blackburn" uzbrucējam Maikam Ņūelam bija nepieciešamas deviņas minūtes, lai noformētu "hat trick" pret "Rosenborg".

"Hettriks" šai mačā arī Karimam Benzema, tikai viņam šim panākumam bija nepieciešamas 62 minūtes.

Četrus vārtus Ronaldu guva 20 minūšu laikā, kas ir otrs ātrākais "pokeris". Vēl īsākā laikā četras bumbas pretinieku vārtos ieraidījis vien Luiss Adrianu mačā pret Borisavas BATE.

Madrides "Real" pārspēja "Malmö" ar iespaidīgu rezultātu - 8:0. Ronaldu vārtus guva 39., 47., 50. un 59. minūtē, Benzema - 12., 24. un 74. minūtē.