Sagrāvi UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmajā spēlē piektdien piedzīvoja "Liepājas metalurgs" futbolistes, kuras ar 0:12 (0:2) zaudēja Ungārijas čempionēm MTK.

Vēl spēles 44.minūtē rezultāts bija 0:0, taču tad liepājnieces ielaida pirmos vārtus. Pirmā puslaika kompensācijas laikā sarkano kartiņu nopelnīja "Liepājas metalurgs" futboliste Guna Āboliņa, un ungārietes vēl realizēja 11 metru soda sitienu. Otrajā puslaikā "Liepājas metalurga" meitenes 'salūza' un piedzīvoja sagrāvi ar 0:12.

Vēl UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrās grupas turnīrā Portugālē liepājnieces 13.augustā tiksies ar mājiniecēm "1° Dezembro", bet 16.augustā – ar Telavivas ASA.

"Liepājas metalurgs" sastāvs: vārtsardzes - Kristīne Rižko, Ennija Anna Vaivode; aizsardzes - Danuta Antonoviča, Elizabete Eldmane, Kristīne Giržda, Anete Janēviča, Karīna Lūse, Kristīna Petrikina, Elīza Spruntule; pussardzes – Laila Beiere, Karīns Cvečkovska, Jeļena Duluba, Sabīne Kadirova, Linda Kotova, Rebeka Tīle; uzbrucējas – Guna Āboliņa, Karīna Ģirne, Sintija Greiere, Sintija Ziemele.