Latvijas virslīgas futbola čempionātā svētdien uzvaru viesos izcīnīja čempioni "Skonto", kas ar 2:1 (1:1) pieveica "Jelgavu".

"Skonto' tā bija trešā uzvara četrās spēlēs, bet "Jelgava" piecās spēlēs ir tikusi pie pieciem punktiem.

Mača 20.minūtē Aleksandrs Fertovs guva skontiešiem pirmos vārtus, otrajā puslaikā jelgavniekiem Māris Ošs izlīdzināja rezultātu, bet uzvaras vārtus, realizējot "pendeli", "Skonto" labā guva Andrejs Siņicins.

Tikmēr citā mačā Rīgā "Ventspils" ar lielām grūtībām - 1:0 (0:0) - pieveica virslīgas debitanti "FC Jūrmala", kas iepriekšējā kārtā pārspēja "Skonto". Ventspilniekiem uzvaras vārtus 74.minūtē guva Eduardo Federiko Martiness.

Divu potenciālo medaļnieku duelī Liepājā vietējais "Liepājas metalurgs" ar 2:0 (0:0) pieveica Daugavpils "Daugava". 61.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Antons Jemeļins, bet 75.minūtē precīzs bija Vitālijs Kavaļausks.