Latvijas futbola izlases uzbrucējam Raimondam Krollim paliekot ārpus pieteikuma mačam, sestdien Itālijas A sērijas 34. kārtas spēlē viņa pārstāvētā "Spezia" piedzīvoja neveiksmi.

Spēcijas vienība viesos ar rezultātu 0:2 (0:1) piekāpās "Cremonese" futbolistiem.

Pirmā puslaika izskaņā mājiniekus vadībā izvirzīja Daniels Čiofani, bet otrajā puslaikā pārsvaru dubultoja Hoans Vaskess.

"Spezia" komanda ar 27 punktiem 34 spēlēs ieņem 17.vietu 20 klubu konkurencē, atrodoties uz izkrišanas uz B sēriju robežas.

Krollis Spēcijas kluba rindas papildināja janvārī un jau pirmajā mačā bija spēles pieteikumā, taču savu debiju, kļūstot par pirmo Latvijas futbolistu, kurš devies laukumā Itālijas A sērijā, viņš piedzīvoja 5.februārī, kad mačā pret "Napoli" 76.minūtē devās uz maiņu.