Staiceles futbola bāze – aizdomīgi darījumi un nodibinājumu karuselis
Foto: Delfi kolāža

Latvijas futbola "paraugbāze" Staicelē ne tikai nav devusi prognozējamo ieguldījumu Latvijas futbola attīstībā, bet nu gaismā nāk vairāki aizdomīgi un neskaidri darījumi.

SIA "Latvijas futbola federācijas mācību un treniņu centrs "Staicele"" ("MTC Staicele") piedalījusies citu nodibinājumu un uzņēmumu veidošanā, nododot arī trešajām personām lietošanā nekustamos īpašumus. Tādējādi Latvijas Futbola federācija (LFF) vairs nepārvalda vairākus īpašumus, kā tam teorētiski vajadzētu būt, liecina portāla "Delfi" rīcībā esošie dokumenti.

Portāla "Delfi" rīcībā esošais ziņojums liecina par LFF sākotnēju "MTC Staicele" darbības izvērtējumu, kurā atklājušās daudzas aizdomīgas darbības Vidzemes puses sporta bāzē. Iespējams, ka LFF veiktā padziļinātā finanšu un juridiskās darbības pārbaude varētu izgaismot vēl vairākus faktus, pēc kā LFF vajadzētu vērtēt "MTC Staicele" darbību un LFF ieguvumus vai zaudējumus šīs bāzes uzturēšanā.

Tags

Futbols Lasāmgabali Latvijas Futbola federācija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form