Latvijas futbola izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas "Arka" savā laukumā otrdien priekšpēdējā Polijas ekstraklases mačā pirms izkrišanas no līgas piekāpās Zabžes vienībai.

"Arka" otrā ekstraklases astotnieka līdervienībai Zabžes "Gornik" zaudēja ar 1:2 (0:1).

Mājinieku komandas kapteinis Šteinbors laukumā pavadīja visu maču.

Viesus vadībā 13.minūtē izvirzīja Mihals Kojs, bet mājiniekiem izlīdzinājumu 48.minūtē pēc Mihala Nalepas piespēles panāca Markuss.

61.minūtē bumba pabija Šteinbora vārtos, taču pēc brīvsitiena VAR sistēma fiksēja aizmuguri.

Tomēr viesi savu panāca, 83.minūtē izceļoties gambietim Alasanam Manē.

Četras minūtes vēlāk viesi gan palika mazākumā, jo otro dzelteno plāksteri savā priekšā ieraudzīja Aleksandrs Palušeks. Tomēr izlīdzināt rezultātu mājiniekiem nebija lemts.

"Gornik" ar 53 punktiem nosargāja devīto vietu turnīra tabulā, bet "Arka" ar 37 punktiem palika 14.vietā, jau iepriekš zaudējot vietu līgā.

Latvijas futbola izlases pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" trešdien astoņu labāko Polijas komandu turnīrā uzņems čempiona laurus jau nodrošinājušo Varšavas "Legia".

Gdaņskas komanda divas kārtas līdz čempionāta beigām ar 52 punktiem 35 spēlēs turnīra tabulā ieņem sesto vietu. Medaļas iegūt vairs nav iespējams, jo pirmais trijnieks ir astoņu punktu attālumā.

Par vietu UEFA Eiropas līgā Gdaņskas futbolisti varēs pacīnīties 24.jūlijā, kad Polijas kausa finālā mēros spēkus ar Krakovas "Cracovia", kas ar tikpat punktiem ieņem piekto vietu.