Igaunijas un Salvadoras futbola izlašu pārbaudes spēlē trešdien Losandželosā netika nospēlēta līdz galam, jo drošības dēļ tiesneši maču pārtrauca 89.minūtē, vēsta ASV masu mediji.

Igaunijas futbolistiem spēlē ieskaitīja uzvaru ar 2:0. Lai gan visu maču pārsvars bija Salvadoras futbolistiem, 71.minūtē Ragnars Klavans vadībā izvirzīja igauņus, bet 2:0 panāca Raio Pīroja, kurš 85.minūtē pēc soda sitiena ar galvu gūstot vārtus.

Maču klātienē vēroja aptuveni 15 000 līdzjutēju, no kuriem lielākā daļā bija salvadoriešu atbalstītāji. Tieši viņi pēc otrajiem vārtiem sāka paust neapmierinātību ar tiesnešu rīcību, metot laukumā dažādus priekšmetus. Spēles galvenais tiensesis nolēma, ka šādā atmosfērā ir apdraudēta tiesnešu un futbolistu drošība, tādēļ nolēma pārtraukt spēli.