UEFA Čempionu līgas pirmajā pusfināla spēlē otrdien neizšķirti 1:1 (1:1) spēlēja "Real Madrid" un Londonas "Chelsea" komandas.

Spēles iniciatīvu Madridē pirmā sagrāba "Chelsea" vienība. Jau spēles desmitajā minūtē Kristians Pulišičs piespēlēja ar galvu Timo Verneram, kurš no teicamas pozīcijas nespēja pārspēt vārtsargu Tibo Kurtuā.

Vien četras minūtes vēlāk Antonio Rīdigers ar izcilu piespēli no laukuma centra atrada Pulisiču. ASV futbolists apstrādāja bumbu, sagaidīja Kurtuā iznākšanu no vārtiem un pārspēja viņu ar precīzu sitienu, panākot rezultātu 1:0.

Lai gan "Chelsea" turpināja biežāk sist pa vārtiem, nākamo lielisko vārtu gūšanas iespēju sagādāja "Real", Karimam Benzemā ar tālsitienu norībinot viesu vārtu stabu. Savukārt jau mača 29. minūtē Karims Benzemā izlīdzināja rezultātu. Francijas futbolists kritienā izpildīja skaistu sitienu no soda laukuma vidus.

Otrajā puslaikā valdīja mazliet piesardzīgāks futbols, abām komandām spējot liegt pretiniekiem izcelties uzbrukumā. Īsi pirms spēles beigām "Chelsea" vienība bloķēja bīstamu Tonija Krosa sitienu, bet pēc stūra sitiena ar galvu sita Rafaels Varāns, kura raidītā bumba lidoja garām viesu cietoksnim.

Jau trešdien pirmo pusfināla spēli aizvadīs "Paris Saint-Germain" un viesi "Manchester City". Savukārt atbildes spēles tiks aizvadītas nākamnedēļ. PSG viesosies Mančestrā 4. maijā, bet dienu vēlāk "Chelsea" uzņems "Real".

Fināls paredzēts 29. maijā Turcijas galvaspilsētā Stambulā.