Latvijas izlases futbolists Roberts Uldriķis ticis atalgots par gūtajiem vārtiem un rezultatīvo piespēli svētdienas Šveices superlīgas spēlē, kurā uzbrucēja sniegums ļāva "FC Sion" cīnīties neizšķirti 2:2 (1:1) ar "Luzern" vienību, tiekot iekļauts medija "Blick" 28. kārtas simboliskajā izlasē.

Uldriķis atzīmējās jau spēles pirmajā minūtē, kad futbolists uzvarēja divcīņā pie soda laukuma, nogādājot bumbu Ermiram Lenjani, kurš atklāja spēlēs rezultātu.

Toties spēles otrajā puslaikā albāņu futbolists palīdzēja izcelties tieši 21 gadu vecajam Uldriķim, latvietim pēc Lenjani centrējuma ar sitienu ar galvu panākot rezultātu 2:2.

"Uzvar praktiski katrā duelī "otrajā stāvā". Izcilo sniegumu viņš noslēdza ar lielisku vārtu guvumu, panākot neizšķirtu," Uldriķa vietu sastāvā pamatoja medijs.

Uldriķis pie šāda goda ticis otrreiz šosezon, iepriekš simboliskajā izlasē nonākot pēc diviem gūtajiem vārtiem pret "Basel" komandu čempionāta ceturtajā kārtā. Uzbrucējs laukumā Šveices superlīgā gājis 16 spēlēs, kurās guvis četrus vārtus.

Savukārt "Neuchatel Xamax FCS" vienības aizsargs Mārcis Ošs sezonas gaitā simboliskajam vienpadsmitniekam noraudzīts jau veselas trīs reizes.