Anglijas futbola kluba "Tottenham Hotspur" spēlētājs Harijs Keins pārbaudes mača kompensācijas laikā izcēlās ar fantastiskiem vārtiem no laukuma centra. Skaistais vārtu guvums Keina komandai ar rezultātu 3:2 (1:0) ļāva svinēt uzvaru pār Turīnas "Juventus" vienību.

Spēles 30. minūtē rezultātu atklāja “Tottenham” spēlētājs Ēriks Lamela. Otro puslaiku veiksmīgāk iesāka Itālijas komanda, kuras rindās izcēlās Gonzalo Igvains un Krištianu Ronaldu. Vien piecas minūtes vēlāk “Tottenham” rezultātu izlīdzināja pēc tam, kad ar precīzu sitienu atzīmējās brazīlietis Lukass Moura.

Keins mačā iesaistījās otrā puslaika sākumā. Kad mačs jau tuvojās noslēgumam, Keins saņēma bumbu laukuma centrā un, nekavējoties, raidīja to vārtu virzienā. “Juventus” vārtsargs Vojteks Ščesnijs sitiena brīdī atradās pārāk tālu no vārtu līnijas un nepaguva vārtos atgriezties laicīgi. Keina precīzais sitiens ļāva Anglijas komandai izraut uzvaru pašā mača izskaņā.