Latvijas futbola izlase ar zaudējumu ceturtdien sāka 2020. gada Eiropas čempionāta atlasi, izbraukumā Skopjē ar 1:3 (0:2) piekāpjoties Ziemeļmaķedonijai.

Debiju pie Latvijas izlases "stūres" piedzīvoja Slaviša Stojanovičs, tomēr viņa pirmajā mačā Latvijas futbolisti tā arī ne reizi neraidīja bumbu vārtos. Visus četrus vārtus šajā mačā guva Ziemeļmaķedonijas futbolisti. Mājiniekiem ar diviem vārtiem izcēlās uz maiņu iznākušais Eljifs Elmašs, bet reizi precīzs bija Egžijans Alioski. Savukārt 87. minūtē duelī ar Vjačeslavu Isajevu bumbu savos vārtos raidīja Darko Velkoski, bet Latvija tobrīd panāca 1:2 un saasināja cīņu.

Mača lielāko daļu Ziemeļmaķedonija dominēja laukumā, bet tikai atslābināšanās otrajā puslaikā ļāva Latvijai saglabāt intrigu pēdējās minūtēs. Diemžēl, spēli priekšlaicīgi nācās atstāt Latvijas izlases vārtsargam un kapteinim Andrim Vaņinam, kurš pirmajā puslaikā guva pleca traumu un tika nomainīts.