Ar rezultatīvu piespēli Čehijas augstākās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā piektdien izcēlās latviešu uzbrucējs Roberts Bukarts, kas gan neglāba viņa pārstāvēto "Zlin" no zaudējuma.

"Zlin" izbraukumā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Litvīnovas "Verva" hokejistiem.

Bukarts rezultatīvu piespēli veica "Zlin" pirmo vārtu guvumā.

Latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 17 sekundes, izpildīdams vienu metienu pa pretinieku vārtiem un cīņu noslēgdams ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Bukarts zaudēja arī vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās.

Bukarts šosezon 11 Čehijas čempionāta mačos izcēlies ar četriem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr uzvaru izcīnījusi aizsarga Jēkaba Rēdliha pārstāvētā Karlovi Vari "Energie", kas izbraukumā ar 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) pārspēja Plzeņas "Škoda" vienību.

Rēdlihs nospēlēja 19 minūtes un 14 sekundes, bloķēja vienu sāncenšu metienu un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Cīņu latvietis noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Čempionāta kopvērtējumā pašlaik ar 29 punktiem 26 spēlēs "Zlin" ieņem 12.vietu 14 komandu konkurencē, kamēr "Energie" ar 27 punktiem 27 mačos ir pozīciju zemāk.