Latviešu hokejists Ronalds Ķēniņš ceturtdien atgriezās Nacionālās hokeja līgas (NHL) laukumos, bet viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda piedzīvoja sagrāvi Kalgari "Flames" komandai ar rezultātu 3:7.

Ķēniņš šajā spēlē laukumā pavadīja 13:25 minūtes, kuru laikā bloķēja vienu metienu, nopelnīja divu minūšu noraidījumu un tika pie lietderības koeficenta -1.

Mača pirmajā periodā laukumā bija līdzīga cīņa. Mikaels Baklunds izvirzīja vadībā "Flames", bet Ņikita Trjamkins un Bo Horvats panāca 2:1 Vankūveras komandas labā. Trešdaļas noslēgumā Dagijs Hamiltons rezultātu vēlreiz izlīdzināja, bet 22. minūtē Baklunds atkal deva vadību Kalgari hokejistiem. Emersons Etems no "Canucks" atjaunoja līdzsvaru, taču turpinājumā "Flames" guva četrus vārtus pēc kārtas, precīzi metot Džo Kolbornam, Baklundam, Derikam Engellandam un Semam Benetam.

Jau vēstīts, ka "Canucks" šajā sezonā zaudējusi izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Ķēniņš šajā mačā bija steidzams aizvietotājs pleca savainojumu guvušam Džaredam Makenam.