Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijā Losandželosas "Kings" hokejistiem vēl nepieciešama viena uzvaru, lai izcīnītu prestižo trofeju.

Fināla trešajā spēlē "Kings" izbraukumā ar rezultātu 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) pārspēja Ņujorkas "Rangers" vienību, panākot sērijā 3-0.

Pirmās trešdaļas pēdējā sekundē Džefs Kārters izvirzīja vadībā Losandželosas komandu, bet mača 25 minūtē Džeiks Mazins rezultāta pārsvaru dubultoja. Otrās trešdaļas noslēgumā Maiks Ričards guva vēl vienu vārtus "Kings" komandai, un cīņas rezultāts atlikušajā laikā vairs nemainījās.

"Kings" vārtsargs Džonatans Kviks šajā mačā atvairīja visus 32 pretinieku metienus, kļūstot par spēlēs spožāko zvaigzni.

Jau iepriekš ziņots, ka "Kings" iepriekšējās divās spēlēs izcīnīja uzvaras pagarinājumos ar 3:2 un 4:5.