Latvijas hokeja izlases aizsargs Kārlis Skrastiņš otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē izdarīja rezultatīvu piespēli, palīdzot Dalasas "Stars" izbraukumā ar 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) pieveikt savu pirmo NHL karjeras klubu Našvilas "Predators".

Pēdējās trešdaļas otrajā minūtē pēc Skrastiņa un Džeimija Benna piespēlēm Luī Ēriksons guva savus 16.vārtus sezonā un izlīdzināja rezultātu 2:2. Skrastiņam tas bija piektais rezultativitātes punkts sezonā – viņa kontā ir divi vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Visā mačā Skrastiņš laukumā bija 21:28 minūti, bloķēja četrus pretinieku metienus, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija "+1".

"Stars" labā vēl mačā vārtus guva Stīvs Ots, Marks Fistriks un Kriss Barčs, bet par vienu no mača galvenajiem varoņiem kļuva Dalasas komandas vārtsargs Endrū Reikrofts, kurš atvairīja 44 no 46 metieniem. "Predators" labā abus vārtus guva Kolins Vilsons.