Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā Čikāgas "Blackhawks" komanda pirmajā periodā guva piecus vārtus, taču tas neglāba komandu no zaudējuma pagarinājumā Sentluisas "Blues" – 5:6.

Pirmajā periodā 15 minūšu laikā Čikāgas komanda guva piecus vārtus un bija vadībā ar 5:2, tomēr otrajā periodā "Blues" komanda atspēlējās un izlīdzināja rezultātu. Pagarinājumā Vladimirs Tarasenko guva uzvaru nesošos vārtus Sentluisas klubam.

Par mača spožāko zvaigzni atzina Brentu Sībruku no "Blackhawks", kurš guva vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli, bet Aleksandrs Stīns "Blues" komandai guva divus vārtus.

Tikmēr Pitsburgas "Penguins" ar 3:2 (1:0, 0:0, 2:2) uzveica Vankūveras "Canucks" un izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas.

Uzvarētāju komandā par labāko spēlētāju nosauca Filu Keselu, kurš divas reizes rezultatīvi piespēlēja, bet vārtus šai komandai guva Deivids Perons, Sidnijs Krosbijs un Ēriks Fers. "Canucks" rindās precīzi meta Janiks Hansens un Daniels Sedīns.