Abām komandām parādot aizraujošu un līdzjutējiem acij tīkamu cīņu, pasaules čempionāta spēlē otrdien Helsinku grupā Krievijas hokeja izlase ar 5:3 pieveica ASV valstsvienību.

Pasaules čempioniem Krievijas hokejistiem tā bija trešā uzvara trīs spēlēs, bet ASV piedzīvoja pirmo zaudējumu.

"Uguņošanu" uzbrukumā abu komandu spēlētāji sāka jau ar pirmajām minūtēm un abpusēji skatāms uzbrukuma hokejs turpinājās praktiski līdz mača izskaņai. Spēles sestajā minūtē Antons Belovs vadībā izvirzīja Krieviju, pirmā perioda vidū divarpus minūšu laikā divreiz precīzs bija Pols Ščastnijs, panākot 2:1 jau ASV izlases labā, bet pēc mirkļa Iļja Kovaļčuks atjaunoja līdzsvaru mačā.

Otrā perioda astotajā minūtē precīzs bija Meta Hanvika šķēliens no zilās līnijas, taču jau pēc četrām minūtēm Aleksejs Tereščenko pēc skaistas saspēles panāca 3:3. mača liktenis izšķīrās trešā perioda otrajā daļā, kad nepilnu divu minūšu laikā Jevgeņijs Medvedevs un vairākumā arī Aleksandrs Radulovs guva vārtus.

$d_id=63; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>