Pasaules hokeja čempionātā piektdien turnīra mājiniece Čehija A grupas spēlē ar rezultātu 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) sagrāva Austrijas valstsvienību, izcīnot savu trešo uzvaru.

Pirmais periods iesākās ar Austrijas pārsvaru, jo jau pirmajā minūtē tā varēja spēlēt vairākumā. Vārtu gūšanas iespējas netika izmantotas un lēnām Čehija pārņēma spēles iniciatīvu, taču rezultāts netika atklāts.

Otro periodu čehi sāka ar milzīgu pārsvaru, uzbrukumi kļuva arvien bīstamāki un 32.minūtē Ondržejam Ņemecam beidzot izdevās "atslēgt" Bernharda Starkbauma vārtus un izvirzīt vadībā turnīra mājiniekus. Otrās trešdaļas pēdējās divās minūtēs čehi guva vēl divus vārtus, precīzi metot Martinam Zatovičam un Vladimiram Sobotkam.

Trešā perioda sākumā Čehijai vajadzēja septiņas sekundes, lai gūtu ceturtos vārtus. Mihals Jordans pēc Tomaša Hertla uzvarētā iemetiena piespēlēja Jakubam Vorāčekam, kurš izgājienā meta precīzi.

$d_id=67; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>