Krievijas izlase ar trīs vārtu pārsvaru pārspēj Dāniju

Krievijas hokeja izlase pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē trešdien ar rezultātu 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) pārspēja Dānijas valstsvienību.

Spēles pirmajā periodā krievi ieguva divu vārtu pārsvaru, kad ar precīziem metieniem izcēlās Artēmijs Panarins un Sergejs Mozjakins, taču 30.minūtē Mortens Grīns rezultāta deficītu samazināja.

Otrā perioda pēdējā minūtē Jevgeņijs Dadonovs raidīja trešo ripu dāņu vārtos, panākot rezultātu 3:1, kas saglabājās līdz 50.minūtei, jo tad Tomass Spelings guva vēl vienu vārtus Dānijai.

Krievijas izlase trīs minūtes pirms pamatlaika beigām 48 sekunžu laikā guva divus vārtus, un rezultatīvo metienu autori bija Mozjakins un Vladimirs Tarasenko, panākot mača gala rezultātu.

Krievijas izlase pēc četrām spēlēm B grupā pagaidām ir otrajā vietā ar deviņiem punktiem, kamēr Dānijai līdz šim izdevies tikt pie viena punkta.