Latvijas hokejisti pārtrauc 'sauso' sēriju, taču zaudē Slovākijai
Foto: F64

Latvijas hokeja izlase savā piektajā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta izbraukumā ar rezultātu 1:4 (0:2, 1:2, 0:0) piekāpās Slovākijas valstsvienībai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijas hokejistiem šajā mačā beidzot izdevās gūt vārtus un pārtraukt "sauso" sēriju. Iepriekšējās divās pārbaudes spēlēs pret Somiju Latvijas izlase vārtus tā arī neguva, bet kopumā "sausā" sērija bija 152 minūtes un 19 sekundes gara.

Vienīgos vārtus Latvijas izlasē šajā mačā guva Rodrigo Ābols, bet valstsvienības vārtus sākumā sargāja Māris Jučers, kurš pēc diviem ielaistajiem "goliem" tika nomainīts pret Uldi Čalpu. Slovākijas labā vārtus guva Martins Bakošs, Mihels Mikliks, Jurajs Valahs un Davids Bondra.

Sestdien abas valstsvienības tiksies atkārtoti.

Šis Latvijai bija piektais zaudējums piecās pārbaudes spēlēs pirms pasaules čempionāta. Pēc spēlēm ar Slovākiju mūsu valstsvienības hokejisti 26. un 27. aprīlī spēkosies ar Šveices izlasi, bet sagatavošanās posmu noslēgs 1.maijā ar maču pret zvaigžņoto Kanādu.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kura var lasīt detalizētu mača aprakstu.

Pārbaudes spēle hokejā: Latvija – Slovākija
Latvija - Slovākija 1:4. Spēle noslēgusies.
Vairākums Latvijas izlasei palika neizmantots, šoreiz neizdevās pat metiens pa vārtiem. Pēc tam teicamu iespēju nerealizēja Salija, kurš pēc Meijas metiena ieguva atvairīto ripu un aizmeta garām. 
Noraidījums Slovākijas izlasē. Latvijai vēl viena iespēja patrenēt spēli vairākumā. Sodīts Martins Bakošs. 
Slovākijas izlases spēlētājs Bucs bija tuvu vārtu guvumam, bet Čalpa aizsniedzās un ripu atsita. 
Pēc spēlēšanas nevienādos sastāvos komandas apmainījās ar uzbrukumiem. 
Latvijai vairākumā bija laba izspēle, un pēc Indraša piespēles Ābols izdarīja metienu, bet Ribars tvēra ripu. 
Vēl viens noraidījums Slovākijas izlasē. Dominiks Graņāks izmeta ripu ārpus laukuma. Latvijai vēl viena iespēja gūt vārtus.
Razgals meta pa vārtiem, bet Ribars ripu tvēra un neļāva Jevpalovam pacīnīties par to. 
Indrašis meta tālajā vārtu stūrī, bet vārtsargs atsita. Pēc tam tika pieļautas vairākas kļūdas. 
Noraidījums Slovākijas izlasē. Slovākijas izlase atkal vairāk spēlēja ar ripu un darbojās uzbrukuma zonā. Tad Slovākijas izlase, dodoties uzbrukumā, pārkāpa skaitlisko sastāvu, dodot Latvijai iespēju spēlēt vairākumā.
Indrašis bija labā metiena pozīcijā, bet uzbrucējs netrāpīja pa ripu. Vairākumā nekas vairāk vairs īsti neizdevās. 
Indrašis bija labā metiena pozīcijā, bet uzbrucējs netrāpīja pa ripu. Vairākumā nekas vairāk vairs īsti neizdevās. 
Galviņš izdarīja metienu vārtu virzienā, bet Miķeļa Rēdliha mēģinājums ievirzīt ripu vārtos bija neveiksmīgs. 
Noraidījums Slovākijas izlasē. Mihels Mikliks savā 100. spēlē izlases sastāvā nopelna arī noraidījumu. 
Čalpa noreaģēja uz ripas rikošetu un spēja to tvert, neļaujot Sukelam to iebakstīt vārtos. Pēc brīža Sukels atkal apdraudēja vārtus
Salija izdarīja tālu metienu pa vārtiem, bet viņš bija neprecīzs. 
Pēc Ševčenko metiena ripa trāpīja Karsumam pa kāju, un viņš uz rezervistu soliņa sēdēja ar sāpju grimasēm. 
Siksna izdarīja metienu no tālas distances, bet Slovākijas izlases vārtsargs Ribars ar plecu atvairīja. 
Sācies 3. periods.
Otrajā periodā Latvijas hokejisti izdarīja septiņus metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr slovāki meta 15 reizes. Šajā periodā Latvijai izdevās izlīdzināt statistiku iemetienos – 14 pret 15 uzvarētiem iemetieniem.
Latvija - Slovākija 1:4. Noslēdzies 2. periods
Frenks Razgals pats iegāja zonā, tika garām trim pretiniekiem un izdarīja metienu, taču ripu tvēra vārtsargs. 
https://twitter.com/lhf_lv/status/987365029015117834
35:36 min. Latvija - Slovākija 1:4Davids Bondra ar savu ātrumu apsteidza Latvijas izlases aizsargus, tika līdz vārtiem un meta ripu vārtu augšējā stūrī. 
Artūram Salijam ripa trāpīja pa seju, bet viņš pats spēja atstāt laukumu. 
Slovāki ilgāku laiku neļāva Latvijai iesākt uzbrukumu, pārtvēra ripu un viens no spēlētājiem izdarīja ļoti spēcīgu metienu, kas lidoja pāri vārtiem. 
https://twitter.com/lhf_lv/status/987362002745032706
Gūtie vārti "pamodinājuši" Latvijas izlasi, un aizvadītajās epizodēs bija pāris labas epizodes uzbrukumā. Viens no tiem bija, kad Frenks Razgals pēc vārtsarga atsistās ripas cīnījās vārtu priekšā. 
Slovākija vairākuma izskaņā izdarīja spiedienu uz Latvijas izlases vārtiem, bet šoreiz aizsardzības darbojās veiksmīgāk. Arī pēc vairākuma Slovākija ātri iegāja zonā un izdarīja metienu. 
29:24 min. Latvija - Slovākija 1:3Miks Indrašis iesāka uzbrukumu, viņš piespēlēja Rodrigo Ābolam, kurš bija tuvāk vārtiem. Ābols ātri apstrādāja ripu un ieraidīja to vārtos, pārtraucot Latvijas izlases "sauso" posmu. 
https://twitter.com/lhf_lv/status/987359839927095298
Noraidījums Latvijas izlasē.Latvijas hokeja izlase turpināja spēlēt no aizsardzības un uzbrukumā devās ļoti reti, turklāt bez jebkādām sekmēm. Tad Kristofers Bindulis nopelnīja noraidījumu un atstāja savu komandu mazākumā.
23:23 min. Latvija - Slovākija 0:3Slovākijas izlases aizsargs Jurajs Valahs palika pilnīgi viens pats, viņš paslidoja tuvāk vārtiem un izdarīja spēcīgu metienu, pārspējot Uldi Čalpu. 
Latvijas hokejists neitrālajā zonā pazaudēja ripu, slovāki to ieguva un ātri devās pretuzbrukumā, kur Pavlovs gandrīz ripu ievirzīja savos vārtos. Šoreiz paveicās. 
Sācies 2. periods. 
Latvijas hokeja izlase šajā pārbaudes spēļu ciklā vārtus nav guvusi jau 142 minūtes un 55 sekundes.
https://twitter.com/lhf_lv/status/987353860078481408
Pirmajā trešdaļā Latvijas izlase izdarīja trīs metienus pa vārtiem, bet Slovāki meta deviņas reizes un guva divus vārtus. 
Latvija - Slovākija 0:2. Noslēdzies 1. periods. 
Čalpam ātri vajadzēja atvairīt metienu. Vārtsargs spēlē iesaistījās veiksmīgi. 
Pēc otrajiem ielaistajiem vārtiem Māris Jučers tika nomainīts, un viņa vietu vārtos ieņēma Uldis Čalpa. 
18:43 min. Latvija - Slovākija 0:2Latvija izturēja divu vīru mazākumu, bet, spēlējot četri pret pieci, Mihels Mikliks izdarīja precīzu metienu un pārspēja Jučeru. 
Vēl viens noraidījums Latvijas izlasē.Uz 55 sekundēm Latvijas izlase paliek trijatā. Uvis Balinskis sodīts par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju. 
https://twitter.com/lhf_lv/status/987351912348561409
Noraidījums Latvijas izlasē. Ēriks Ševčenko noraidīts par bloķēšanu. 
Jučers neļāva Slovākijai gūt otros vārtus īsā laika posmā. Slovāki turpina ripu iespēlēt vārtu priekšā, bet Latvijai joprojām spēle uzbrukumā nevedas. 
14:13 min. Latvija - Slovākija 0:1Latvijas izlases vārtu priekšā Artūrs Salija un Ēriks Ševčenko nesadalīja ripu, Martins Bakošs nocīnījās līdz galam un iedabūja to vārtos. 
Ātrs hokejs ritēja aizvadītajās epizodēs, bet bīstamu uzbrukumu ilgu laiku nebija. Tad pēc Zīles metiena Skvorcovs meklēja komandas biedru, bet neatrada, savukārt otrā laukuma pusē Jučers tvēra metienu no distances. 
Arī pārējā vairākuma laikā Latvijas izlasei neizdevās uzbrukumā izveidot momentus, arī noturēšanās uzbrukuma zonā sagādāja problēmas. 
Pēc ilgas saspēles Karsums izdarīja metienu, bet tas lidoja garām vārtiem. Tā bija vienīgā iespēja divu vīru vairākumā. 
Noraidījums Slovākijas izlasē. Pēc Bukarta bīstama metiena Dāvids Bondra bīstami nospēlēja ar augsti paceltu nūju, dodot Latvijai divu vīru vairākumu. 
Noraidījums Slovākijas izlasē.Mareks Hovorka iegrūda apmalē Artūru Saliju un saņēma divu minūšu noraidījumu.
Karsums-Ābols-Indrašis Slovākijas vārtu priekšā saasināja situāciju, bet ripa līdz vārtiem netika. Mirkli vēlāk Jučers tvēra ripu, kas tika mesta no neitrālās zonas. 
Latvijas izlase mazākumā darbojās ļoti veiksmīgi, un Slovākijas izlasei metiens vārtu virzienā izdevās tikai vairākuma beigās. 
Noraidījums Latvijas izlasē. Ņikita Jevpalovs sodīts par pretinieka turēšanu ar nūju. 
Jučers jau pirmajā minūtē atvairīja metienu pa vārtiem. Latvijas izlasei vēl nav izdevies radīt draudus pie pretinieku vārtiem. 
Spēle sākusies!
Latvijas izlases vārtus šajā mačā sargās Māris Jučers, bet Kristers Gudļevskis pēc garā ceļa nav pieteikts mačam. Pārējie virknējumi: 
Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs par spēlēm pret Slovākiju: Mačos pret Slovākiju mums būs krietni pieredzējušāks sastāvs, bet tajā pa"šā laikā ir vairāki jaunie hokejisti, kuri cīnās par vietu sastāvā. Kad kāds pievienosies, mums būs jāpieņem smags lēmums un no kāda jāatsakās. Jaunie hokejisti ļoti cenšas, lai tiktu komandā, tas ir lieliski."
Latvijas izlases sastāvā uz šīm pārbaudes spēlēm pret Slovākiju beidzot iekļāvušies vairāki izlases līderi. https://www.delfi.lv/sports/news/hockey/news/gudlevskis-ieklauts-latvijas-izlases-sastava-parbaudes-spelem-pret-slovakiju.d?id=49948409
Latvijas hokeja izlase lūko gūt pirmo uzvaru šajā sagatavošanās ciklā, jo līdz šim mačos pret Norvēģiju un Somiju piedzīvoti zaudējumi. Turklāt divās spēlēs pret Somiju Latvijas izlase vārtus tā arī neguva. 

Tags

Hokejs 2018 Hokejs Latvijas hokeja izlase
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form