Pasaules hokeja čempionāts, 11. maija spēles. Teksta tiešraides arhīvs

Pasaules hokeja čempionāts Bratislavas un Košices arēnās sestdien turpinājās ar sešām spēlēm turnīra otrajā dienā.

Portāls "Delfi" piedāvāja teksta tiešraidi no notikumiem pasaules čempionātā.

Pasaules hokeja čempionāts, 11. maija spēles
Slovākija - Somija 2:4. Spēle noslēgusies Vārtu guvēji: Ēriks Černaks (10:52 min.), Martins Marinčins (39:20 min.) - Peteri Linboms (12:40 min., vair.), Kāpo Kakko (16:11 min.), Kāpo Kakko (49:52 min.), Kāpo Kakko (59:45 min., tukšos vārtos)Soda minūtes: 6 - 6Metieni pa vārtiem: 25 (8+7+10) - 27 (11+8+8)
Norvēģija - Čehija 2:7. Spēle noslēgusies. Vārtu guvēji: Tobiass Lindstrēms (10:14 min., vair), Sondre Oldens (40:52 min.) - Filips Hroneks (2:33 min.), Filips Hroneks (6:34 min.), Mihaels Frolīks (15:32 min., maz.), Mihaels Frolīks (23:17 min., vair.), Mihals Ržepīks (33:36 min.), Filips Hitils (41:30 min.), Dominiks Kubaliks. Soda minūtes: 8 - 14Metieni pa vārtiem: 24 - 40
Slovākija - Somija 2:4. Spēle noslēgusies
Slovākija - Somija 2:4Otrais hat trick turnīrā divās spēļu dienās! Somu tīnis Kakko gūst savus trešo vārtus, iemetot tukšos vārtos
Slovāki maina vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju
Slovākiem laba ofensīva, bet ripa neiet vārtos. Slovākijas pārsvars pēdējās minūtēs neapšaubāms, bet somi prot labi aizstāvēties un var atbildēt ar asiem pretuzbrukumiem.
Norvēģija - Čehija 2:7. Spēle noslēgusies.
Četras minūtes līdz Čehijas - Norvēģijas spēles beigām. Norvēģijas hokejisti vēl mēģina gūt trešos vārtus un samazināt deficītu, tomēr uzbrukumiem nav tas asums. Atlikušās minūtes ir tikai formalitāte.
Slovākija - Somija 2:3Kāpo Kakko! Somu jaunā zvaigzne saņem ripu aiz vārtiem, ar elegantu kustību apspēlē aizsargu un ieslidina ripu vārtos starp Čiliaka kājsargiem.
Košices arēnas darbinieki operatīvi salabo laukuma apmali, tiesneši novērtē situāciju kā drošu, un spēle var atsākties
Košices arēnā spēle apturēta. Vienā no laukuma vietām pamatīgi cietusi apmale un nav droši spēlēt.
50:28 min. Noraidījums Čehijas izlasē. Pēc septītajiem ielaistajiem vārtiem Norvēģijas vārtos stājās Herniks Holms, kurš nomainīja Haukelandu. Norvēģija savu vairākumu nerealizēja, bet tad Moravčiks vēlreiz deva iespēju norvēģiem.
48:18 min. Norvēģijai vairākums. Norvēģijas izlasei uz 22 sekundēm bija vairākums četri pret trīs, jo abu komandu spēlētāji vispirms nopelnīja abpusējo noraidījumu par rupjību, bet tad Musils pretiniekam iesita ar nūju.
Slovākija - Somija 2:2. Sācies 3. periods
44:52 min. Norvēģija - Čehija 2:7Čehijas izlase vēl vairāk palielināja savu pārsvaru, kad ar precīzu metienu izcēlās Dominiks Kubaliks, kuram ar labu piespēli palīdzēja Jans Kovāržs.
41:30 min. Norvēģija - Čehija 2:6Čehijas izlase vēlreiz ļoti ātri vārtus atspēlēja, un ātri izspēlētā uzbrukumā Jakubs Vrāna no aizvārtes piespēlēja Janam Rūtam, kurš izdarīja metienu, taču ripa trāpīja pa Filipa Hitila nūju un ielidoja vārtos.
40:52 min. Norvēģija - Čehija 2:5. Sondre Oldens vārtu priekšā lieliski noorientējās un ar veiklu nūjas kustību mainīja Matisa Olimba mestās ripas virzienu
Norvēģija - Čehija 1:5. Sācies 3. periods.
Slovākija - Somija 2:2. Noslēdzies 2. periods
39:20 min. Slovākija - Somija 2:2Tiesneši noraida Somijas treneru prasību un skaita golu. Somija tādējādi zaudē 30 sekunžu minūtes pārtraukuma iespējuhttps://twitter.com/IIHFHockey/status/1127299528523165696
Košices arēnā neredzēts gadījums.Tiesneši sākotnēji skatījās vārtuvu guvuma godīgumu, bet tad otro reizi dodas vērot atkārtojumu pēc Somijas treneru prasības
39:20 min. Slovākija - Somija 2:2Slovāki perioda izskaņā sarausta Somijas aizsardzību un viens no uzbrukumiem sekmīgs. Sākotnēji ripa noslīd pa liniju un nav vārtos, bet pie vārtu otra staba ripu uztver Marinčins un gūst vārtus.Tiesneši gan uzreiz neskaita golu. Soģi dodas aprunāties ar video tiesnesi, bet ātri atgriežas un ieskaita vārtu guvumu
Norvēģija - Čehija 1:5. Noslēdzies 2. periods.
Pēc Rajalas plaukstas metiena ripa trāpa slovāku aizsargam Dalogam pa vaigu. Slovāks saļimst uz ledus, pamatīgi asiņo. Tikai ar komandas biedru palīdzību nedrošā solī slovāks atstāj laukumu un uzreiz dodas uz ģērbtuvēm.Epizode neziskatījās diez ko labi. Iespējams, ka Dalogam čempionāts būs beidzies.
36:00 min. Noraidījums Čehijas izlasē. Moravčiks izcēlās ar rupjību pret pretinieku un atstāja Čehijas izlasi mazākumā.
Somijas hokejisti aptur slovāku centienus vairākumā. Uzreiz pēc tam somi divreiz tuvu vārtu guvumam
30:31 min. Slovākijai vairākums
33:36 min. Norvēģija - Čehija 1:5Čehijas izlase uzvarēja iemetienā uzbrukuma zonā, un izspēlēja lielisku kombināciju. Dominiks Kubaliks un Filips Hronēks ātri saspēlējās un nogādāja ripu Mihalam Ržepīkam, kurš uzreiz raidīja to vārtos.
Čehijas hokejisti mača turpinājumā darbojās ļoti atraisīti un skaisti kombinējās uzbrukumos. Pēc ceturtajiem čehu vārtiem atmosfēra laukumā mainījās.
Somijas hokejisti vairākumā pāris reizes gribēja izspēlēt līdz tukšiem vārtiem, bet tieši šī pēdējā piespēle ikreiz nebija sekmīga.Slovākija pilnā sastāvā
27:10 min. Somijai vairākumsIepriekšējā vairākumā somiem nekas īsti nesanāca, bet ātri vēl viena iespēja - Šekera izmet ripu ārpus laukuma un saņem 2 minūšu sodu
23:32 min. Somijai vairākumsTatars atstāj čempionāta mājinieci mazākumā. Bet pirms pārkāpuma cieta Černaks, kuram ripa trāpīja pa muti. Izskatās, ka slovāks palika bez zoba.
Kuriozs Košices arēnā - pēc Šekeras spēcīga metienza ripa trāpa pa somu aizsarga Jokiharju slidu un slidas asmens atdalās no slidas zābaka. Par laimi, neviens necieta, asmens nevienam netrāpīja.
23:17 min. Norvēģija - Čehija 1:4Vairākuma izspēlē Jakubs Vorāčeks pamanīja, ka Mihaels Frolīks bija teicami ieņēmis pozīciju vārtu priekšu, un raidīja ripu gar vārtiem. Frolīks pielika nūju un palielināja Čehijas pārsvaru.
22:27 min. Noraidījums Norvēģijas izlasē. Vorāčeks perioda pirmajā minūtē meta vārtu apakšējā stūrī, bet Haukelands nospēlēja precīzi. Tad arī Čehijas vārtsargs Hrubecs iesaistījās cīņā. Abām komandām bija kļūdas piespēlēs, taču spēles temps bija augts. Tad norvēģi pārkāpa skaitlisko sastāvu.
Slovākija - Somija 1:2. Sākas 2. periods
Norvēģija - Čehija 1:2. Sācies 2. periods.
Slovākija - Somija 1:2. Noslēdzies 1. periods1. perioda pēdējās sekundēs slovākiem bija laba iespēja izlīdzināt rezultatu, bet tā netika izmantota.
15:32 min. Norvēģija - Čehija 1:3. Mazākumā Čehija steidza uzbrukumā, un Mihaels Frolīks pats iegāja uzbrukuma zonā un trāpīja ripu caur Haukelanda padusi.
16:11 min. Slovākija - Somija 1:2Somu jaunais talants Kāpo Kakko gūst vārtus! Pēc iemetiena Niko Mikola skaisti atspēlē pret apmali atpakaļ uz zilo līniju, kur jau atvēzējies bija Kakko - šķēliens precīzi devītniekā!
14:38 min. Abpusējais noraidījums. Norvēģija vairākumā uzbruka un apdraudēja vārtus, bet bet čehi pēc tam, kad vārtsargs tvēra ripu, sarīkoja asumus. Martinsens un Zohorna tika nosēdināti.
13:33 min. Noraidījums Čehijas izlasē. Radko Gudass pielietoja spēka paņēmienu pret Roseli Olsenu, un norvēģis guva ļoti nepatīkamu ceļgala traumu. Viņš devās uz ģērbtuvēm.
14:21 min. Slovākija - Somija 1:1Somiem ne visai izteiksmīgs vairākums, bet tā beigās izdodas izveidot momentu un vārtu priekšā ripu vārtos raida Peteri Linboms
Somijai vairākums
10:14 min. Norvēģija - Čehija 1:2.Norvēģijas hokejisti ar lielisku izspēli realizēja vairākumu, kad pēc Jonasa Holosa un Andreasa Martinsena piespēlēm precīzi, neapturot ripu, meta Tobiass Lindstrēms.
Noraidījums Čehijas izlasē. Ondržejs Palāts devās izciest divu minūšu sodu.
10:52 min. Slovākija - Somija 1:0Uzreiz pēc vairākuma slovāki gūst vārtus. Pēc Šekeras metiena ripa atlec uz labo pusi, kur no iemetiena punkta Černaks uzreiz šķeļ ripu tālajā devītniekā.
7:42 min.Noraidījums Norvēģijas izlasē. Kristiansens pēc tiesneša svilpes saķērās ar pretinieku, un tiesneši viņu par to sodīja.
8:50 min. Slovākijai vairākumsAte Ohtamā nopelna noraidījumu Somijas uzbrukumā. Slovākiem iespēja normalizēt spēles ritējumu
Somu jaunekļi ļoti atbrīvoti spēlē, slovākus pagaidām glābj Čiliaks.
6:34 min. Norvēģija - Čehija 0:2Čehijas hokejisti uzbrukuma zonā ātri saspēlējās un atkal metiena pozīcijā nostādīja aizsargu Filipu Hroneku, kurš šoreiz trāpīja vārtu augšējā stūrī.
Piektajā minūte arī norvēģi tika pie pirmās vārtu gūšanas iespējas, bet Treteness ripu pārvirzīja gar vārtu stabu. Čehijas izlase laukumā darbojās pārliecinošāk, ik pa laikam izveidojot vārtu gūšanas iespējas.
Somi lielos ātrumos sākuši spēli, liekot nervozēt mājiniekiem. Slovāki atbild ar Tatara raidījumu no vārtu priekšas. Pirmās minūtes liecina, ka momenti varētu būt daudz. Cik no tiem gan tiks izmantoti...
2:33 min. Norvēģija - Čehija 0:1Filips Hroneks izdarīja metienu no zilās līnijas, un ripa pēc rikošeta vārtu priekšā ielidoja starp Norvēģijas vārtsarga Henrika Haukelanda kājsargiem.
Jau mača sākumā Bonsaksens pielietoja iespaidīgu spēka paņēmienu pret Vranu. Tiesneši sodu nepiesprieda.
Norvēģija - Čehija. Spēle sākusies.
Slovākija - Somija. Spēle sākusies
Savukārt somi, kuri uz čempionātu atbraukuši bez lielām zvaigznēm, vakar saŗugtināja Kanāduhttps://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/somijas-brinumberns-nokarto-uzvaru-pret-kanadu.d?id=51074699
Pēc nepilnas pusstundas Bratislavas un Košices arēnās turpināsies pasaules hokeja čempionāta otrā diena. Vakara spēlēs mājiniece Slovākijas izlase Košicē tiekas ar Somiju, bet Bratislavas grupā Norvēģija spēlēs ar Čehiju.
Pēc stundas - 17:15 - Bratislavā sāksies Latvijas hokeja izlases mačs pret Austrijas valstsvienību. Par šo maču rakstīsim atsevišķi šai spēlei veltītā teksta tiešraidē, kurā arī informēsim par Košices grupas spēli starp Vāciju un Lielbritāniju.Savukārt šo teksta tiešraidi ar vakara spēlēm turpināsim ap pulksten 20:30.https://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/pasaules-cempionats-hokeja-gaidot-latvijas-dueli-pret-austriju-teksta-tiesraide.d?id=51076283
Dānija - Francija 5:4 (2:1, 1:3, 1:0, 1:0). Spēle noslēgusies bullīšosVārtu guvēji: Frederiks Storms (19:06 min.), Markuss Lauridsens (19:56 min., vair.), Lars Ellers (35:29 min.), Jespers Jensens (46:34 min.), Frederiks Storms (65:00 min.) - Šarls Bertrāns (8:55 min., vair.), Olivjē Dame-Malka (24:08 min.), Damiens Flerī (32:21 min.), Valentīns Klero (33:55 min., vair.)Soda minūtes: 8 - 8Metieni pa vārtiem: 38 (13+14+8+3) - 28 (4+12+9+3)
Francijas izlasē par labāko spēlētāju atzīts Valentīns Klero, bet uzvarētāju rindās šis gods ticis Frederikam Stormam.
Dānija - Francija. Bullīšos ar 3:2 uzvar DānijaFrancijas kapteinim Damienam Flerī noslīd ripa no nūjas lāpstiņas un viņš pat īsti netiek izpildīt metienu.
Dānija - Francija. Bullīšos 3:2Ceturtie metieni - Treils bez aplinkiem trāpa vārtu stūrī, Storms gandrīz vai viņa metienu atkārto.
Dānija - Francija. Bullīšos 2:1Trešie metieni - Rešs nogulda vārtsargu un paceļ ripu virs viņa, Bedkers bez māņķustībām iemet tālajā stūrī.
Dānija - Francija. Bullīšos 1:0Otrie metieni - Bertrāns cenšas apspēlēt Damu, taču virsroku gūst vārtsargs. Tas pats notiek otrā laukuma pusē, kur Jensens, iespējams, pat pārcentās.
Dānija - Francija. Bullīšos 1:0Pirmie metieni - Dams notver ķērājcimdā Tesjē metienu, dāņu zvaigzne Ellers gan trāpa pašā devītniekā.
Dānija - Francija 4:4. Noslēdzies papildlaiksUzvarētāja noteikšanai būs nepieciešami pēcspēles izgājieni.
Francija aizslido divatā pret vienu aizsargu pēc bīstamas piespēles starp diviem dāņu hokejistiem. Flerī nospēlē meistarīgi, taču šoreiz labāks izrādījās vārtsargs Dams.
Labi, bet ne izcili, momenti pie abu komandu vārtiem. Puse papildlaika aizvadīta.
Dānija - Francija 4:4. Sācies papildlaiks
Šveice - Itālija 9:0. Spēle noslēgusiesVārtu guvēji: Kevins Fiala (1:17 min.), Gregorī Hofmans (7:24 min.), Lino Marčini (10:06 min.), Vinsēns Praplāns (19:55 min., vair.), Simons Mozers (21:36 min.), Kevins Fiala (23:32 min.), Kevins Fiala (41:14 min., vair), Romēns Lefēls (46:55 min.), Niko Hiršīrs (49:43 min.) - - Soda minūtes: 2- 8 Metieni pa vārtiem: 61 - 18
Dānija - Francija 4:4. Pamatlaiks noslēdziesPienācis čempionāta pirmais papildlaiks.
Bertrāns izpilda bīstamu metienu ātrajā uzbrukumā. Vēl divarpus minūtes pamatlaikā. Abām komandām trešajā periodā bijušas vairākas iespējas izraut uzvaru. Nākamais realizētais moments varētu šajā spēlē būt pēdējais.
Šveice - Itālija 9:0. Spēle noslēgusies
Pagaidām bīstams vairākums Šveicei, franču aizsargam Tomasam Terī no gaisa ar nūju neļaujot ripai lidot vārtos. Momentu vēlāk Bau atstāts viens pie vārtiem, taču ripa nespēj atrast ceļu vārtos.
52:42 min. Īslaicīga spēle četri pret četri, Dānijai gandrīz pilns vairākumsFrancija trāpa pa vārtu stabu, pēc tam aizsargs Mortens Madsens jau izvelk pāri vārti līnijai slīdošu ripu. Situācija beidzas ar asumiem, kā arī grupas Miami Sound Machine skaņdarbu "Dr. Beat". Šī dziesma nozīmē tikai vienu - Francijas komandai piešķirts pārkāpums.
Šveices izlase noskaņota gūt arī 10. vārtus, un Diass trāpīja pa vārtu stabu. Itālijas izlasei līdz šī murga beigām vēl četras minūtes.
50:53 min. Francijai vairākumsFrancija sešatā pret pieciem neizmanto lielisku vārtu gūšanas iespēju, taču komandai vēl būs iespēja divas minūtes izmantot skaitlisko pārsvaru. Grēkāzis tikko minētais Bau.
Matiass Bau trāpa pa Ardī sargāto vārtu stabiņu. Dāņi tiecas pēc uzvaras.
46:34 min. Dānija - Francija 4:4Dānijas klātbūtne Francijas zonā ieilgst līdz Niklass Jensens lieliski asistē uzvārda brālim Jesperam Jensenam. Rezultāts izlīdzināts.
Itālijas izlase pēc zaudētajiem vārtiem veica vārtsarga maiņu, un Bernarda vietā stājās de Filipo Roja.
Bedkers vairākumā netrāpa pilnībā tukšos vārtos. Dānija skaitlisko pārsvaru neizmanto.
43:17 min. Dānijai vairākumsFrancija šķietami nevajadzīgi dodas agresīvā uzbrukumā, iekrīt, un tad izlieto ūdeni cenšas sasmelt, pārkāpjot noteikumus. Iespēja dāņiem.
49:43 min. Šveice - Itālija 9:0. Pēc itāļu paviršas kļūdas Niko Hirširs devās pretuzbrukumu un nolēma izdarīt metienu, nevis piespēlēt jau trīs vārtus guvušajam Kevinam Fialam. Viņš trāpīja pašā vārtu stūrī.
Dānija - Francija 3:4. Sācies 3. periods
46:55 min. Šveice - Itālija 8:0Noā Rods apslidoja vārtus un piespēlēja brīvajam Romēnam Lefēlam, kurš spēcīgi meta un trāpīja caur Itālijas izlases vārtsarga kājsargiem.
Itālijas izlase vairākumā labākā vārtu gūšanas iespēja bija Šveicei, kad pretuzbrukumā Rods trāpīja pa vārtu stabu. Tiesneši vēl pārbaudīja video atkārtojumā, vai tiešām ripa ne uz brīdi nebija vārtos.
42:30 min. Noraidījums Šveices izlasē. Kuraševs savā zonā klupināja pretinieku Ramozeru un pirmo reizi mačā atstāja mazākumā Šveici.
40:56 min. Noraidījums Itālijas izlasē. Itālijas izlases 37 gadus vecais debitants Rosa centās izsist ripu un klupinaja pretinieku.
41:14 min. Šveice - Itālija 7:0.Itālijas hokejisti mazākumā vārtu priekšā nenosegtus atstāja divus spēlētājus. Pēc Andreasa Ambula metiena Kevins Fiala saņēma ripu un ar ļoti veiklu nūjas kustību dabūja to vārtos no asa leņķa.
Šveice - Itālija 6:0. Sācies 3. periods.
Dānija - Francija 3:4. Noslēdzies 2. periods
35:29 min. Dānija - Francija 3:4Lars Ellers "iešķeļ" spēcīgu metienu no zilās līnijas, kuru Ardī īsti pat nemana.
33:55 min. Dānija - Francija 2:4Dāņi aizraujas ar uzbrukšanu mazākumā, par ko Francija pretiniekus soda ar vārtu guvumu, aizskrienot trijatā pret diviem aizsargiem. Vārtu guvums Valentīnam Klero.
Šveice - Itālija 6:0. Noslēdzies 2. periods.
33:07 min. Francijai vairākumsŠoreiz Dānija sodīta par sešu hokejistu atrašanos laukumā.
32:21 min. Dānija - Francija 2:3Pēc pāris minūšu ilgas mīņāšanas pie bortiem Damiens Flerī izvirza atkal vadībā Franciju. Tima Bozona metienu Dāms atvaira tieši uz Flerī nūjas un pieredzējušais hokejists iespēju nelaiž garām.
33:53 min. Noraidījums Itālijas izlasē. Itālijas hokejisti pāris epizodēs uzbrukumā izcēlās ar labām epizodēm, taču realizācija viņiem nesekmējās. Tad Šveice atkal  devās uzbrukumā, un Tauferers pārkāpa noteikumus.
Florians Ardī atvaira bullīti!Mikels Bedkers tiek apturēts no sāniem, īsti pat neesot aizmucis viens pret vārtsargu. Soģi piešķir izgājienu pret vārtsargu, kuru tas pats Bedkers neizmanto.
24:08 min. Dānija - Francija 2:2Olivjē Dame-Malka no "Škoda" logo laukuma vidū raida ripu starp dāņu vārtsarga kājsargiem. Neattaisnojuma kļūda no Sebastiana Dāma puses.
Šveices izlase vairākumā darbojās pārliecinoši, bet septītos vārtus neguva. Arī pēc tam spiediens bija tik liels, ka itāļi nespēja tikt ārā no savas zonas.
Dānija - Francija 2:1. Sācies 2. periods
25:12 min. Noraidījums Itālijas izlasē.Helfers neatļauti vārtu priekšā kavēja Hofmanu, kurš jau lūkoja pie tālā vārtu staba saņemt un raidīt ripu tukšajā stūrī.
Šveice - Itālija 6:0.Šveices hokejisti otro reizi šajā mačā trāpīja pa vārtu stabu, taču pāris sekundes vēlāk Kevins Fiala vārtu priekšā bija atstāts viens pats un guva vārtus pēc vārtsarga atsistās ripas.
Itālijas izlase pirmajā minūtē bija ļoti tuvu vārtu guvumam, kad vārtu priekšā saasināja situāciju. Šveices izlases aizsargs no vārtsarga laukuma ripu aizsita prom.
21:36 min. Šveice - Itālija 5:0.Andreass Ambuls izdarīja metienu pa vārtiem, bet Simons Mozers vārtu priekšā ievirzīja vārtos vārtsarga atvairīto ripu.
Šveice - Itālija 4:0. Sācies 2. periods.
Dānija - Francija 2:1. Noslēdzies 1. periods
19:56 min. Dānija - Francija 2:1Vēl vieni vārti!!! Markuss Lauridens ar metienu no zilās līnijas realizē skaitlisko vairākumu.
19:06 min. Dānija - Francija 1:1Frederiks Storms, komandām spēlējot četri pret četri, vienatnē tiek galā ar diviem pretinieku aizsargiem un izlīdzina rezultātu.
18:49 min. Dānija - Francija. Spēle četri pret četriMortens Madsens mazākumā aizmūk viens pret vārtsargu, taču Francijas aizsargi paspēj viņu noķert. Tiesa, pateicoties noteikumu pārkāpumam.
17:16 min. Dānija - Francija. Francijai vairākumsOtro reizi šajā spēlē Niklass Jensens noraidīts par turēšanu ar nūju.
Šveice - Itālija 4:0. Noslēdzies 1. periods.
19:55 min. Šveice - Itālija 4:0Itālijas hokejisti nespēja dabūt ripu ārā no aizsardzības zonas, un šveicieši to atguva. Kevins Fiala piespēlēja Andreasam Ambulam, kurš no kreisās puses meta vārtu apakšējā stūrī, bet tad Vinsēns Praplāns mainīja ripas lidojuma virzienu. Ambuls ar piespēli atzīmēja savu 100. spēli pasaules čempionātā.
Dānijas hokejisti aizskrien divatā pret vienu aizsargu, taču izpilda, iespējams, vienu no hokeja vēsturē lēnākajiem ātrajiem uzbrukumiem un momentu neizmanto.
19:09 min. Noraidījums Itālijas izlasē. Alekss Trivelato klupināja pretinieku un atstāja savu komandu mazākumā.
Šveices izlase rotaļīgi uzbruka un centās ripu ieslidināt tukšos vārtus, bet tas neizdevās. Pāris sekundes vēlāk Praplāns ar metienu no uzbrukuma zonas vidus norībināja vārtu stabu.
Līdzjutēji arī pēc arēnā skanošās Bon Jovi dziesmas turpina dziedāt tās vārdus. Francija pēc gūtajiem vārtiem turpina spēlēt kā situācijas noteicēja.
Šveices hokejisti turpināja demonstrēt savu pārspēku laukumā, un pirmie iespaidi par Itālijas varējumu šajā čempionātā nav tie labākie.
8:55 min. Dānija - Francija 0:1 Francijai šis pārtraukums nāk pa labu. Dānija pazaudē spēles sākumā iegūto iniciatīvu, nopelna mazākumu un uzreiz tiek sodīti. Franči vareni nocīnās pie vārtiem un ar atkārtotu metienu Šarls Bertrāns atklāj spēle rezultātu.https://twitter.com/IIHFHockey/status/1127161931851235328
Abas komandas apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem, bet itālieši nerealizēja izgājienu pret Šveices vārtsargu Reto Berru.
10:06 min. Šveice - Itālija 3:0Itālijas izlases vārtsargs Andrea Bernards nospēlēja ļoti neveiksmīgi, un viņš starp kājsargiem ielaida Lino Mačīni metienu.
Košicē notiekošajā spēlē jāietur pārtraukums, jo pēc Francijas izlases spēlētāja spēka paņēmiena no vietas izkritusi viena no stiklotajām laukuma apmalēm.
7:24 min. Šveice - Itālija 2:0 Žoels Genaci uzmeta pa vārtiem, bet ripa trāpīja pa Gregorī Hofmana apakšstilbu un pēc rikošeta ielidoja Andrea Bernarda sargātajos vārtos.  https://twitter.com/IIHFHockey/status/1127160179055665152
Itālijas izlase pēc zaudētajiem vārtiem izveidoja divas labas vārtu gūšanas iespējas, un Ramozera mestā ripa trāpīja pa vārtu stabu. Kopumā laukumā pirmajās piecās minūtēs pārsvars pieder Šveicei.
2:28 min. Dānija - Francija. Dānijai vairākumsDānija gūst vārtus, taču tas notiek pēc tiesneša svilpes. Francijai šoreiz, iespējams, par labu nāk skaitliskā sastāva pārkāpums.
1:17 min. Šveice - Itālija 1:0.  Šveices izlase izmantoja to, ka itāļi neveiksmīgi veica spēlētāju maiņu, un Romāns Josi teicami piespēlēja Kevinam Fialam, kurš izgāja pret vārtsargu un lieliskā manierē viņu apspēlēja.  https://twitter.com/IIHFHockey/status/1127156823637643264
Dānija - Francija. Spēle sākusies
Šveice - Itālija. Spēle sākusies.
Savukārt cits Merzļikina komandas biedrs, Olivers Bjorkstrands, Dānijas izlasei šogad nav spējis palīdzēt. Dāņiem palīgā steiguši divi NHL hokejisti - Mikels Bedkers un Larss Ellers.
Francijas izlases sastāvā atrodams viens NHL hokejists, kurš turklāt ir Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina komandas biedrs. 19 gadus vecais Kolumbusas "Blue Jackets" uzbrucējs Aleksandrs Teksjē šogad aizvadīs jau savu otro pasaules čempionātu.
Pieredzējušais Šveices izlases uzbrucējs Anders Ambuls šodien aizvadīs savu 100. spēli pasaules hokeja čempionātos. https://twitter.com/IIHFHockey/status/1127151500948574208
Latvijas izlasei pulksten 17:15 būs pirmais čempionāta mačs pret Austrijas izlasi. https://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/latvijas-izlase-pc-saks-pret-parocigo-austrijas-valstsvienibu.d?id=51075493
Pasaules hokeja čempionāta otrā spēļu diena iesākas ar divām spēlēm. Bratislavas grupā tiekas Šveice un Itālija, bet Košices apakšgrupā spēkojas Dānija un Francija. Šveices valstsvienība pēc mača ar Itālijas izlasi svētdien spēkosies ar Latviju.