Vācijas hokejisti sagādā baltkrieviem ceturto zaudējumu

2016. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Vācijas izlase ar rezultātu 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) pārspēja Baltkrievijas valstsvienību, sagādājot viņiem ceturto zaudējumu piecās spēlēs.

Mača piektajā minūtē Patriks Reimers izvirzīja Vācijas hokejistus, raidot ripu starp Vitālija Kovaļa kājsargiem. Minūti pēc tam Brūks Meiseks ātrā uzbrukumā piespēlēja Moricam Milleram, kurš tālāk uz tukšo vārtu stūri atdeva ripu Leonam Draizaitlam, un viņam nekas cits neatlika, kā mest ripu vārtos. Perioda vidū vācieši panāca trīs vārtu pārsvaru, kad vairākumā Fēlikss Šics vārtu priekšā ieguva vārtsarga atsisto ripu un nekavējoties raidīja to vārtos.

29. minūtē Andrejs Stepanovs vairākumā pats no savas zonas sāka uzbrukumu, pārgāja pāri visam laukumam, apspēlēja aizsargus un skaisti meta vārtos, taču vācieši atjaunoja trīs vārtu pārsvaru – Brūks Meiseks izdarīja tālu metienu, ripa trāpīja pa aizsarga nūju un atrada ceļu vārtos.

Baltkrievija otros vārtus guva kuriozā veidā. Pēc Vitālija Kovaļa atvairītā metiena Jevgeņijs Lisovecs raidīja ripu ārā no zonas. Tā trāpīja Andrejam Stasam un slīdēja vāciešu vārtu virzienā, un vārtsargs Tomass Greiss neveiksmīgi pielika nūju un ripa ieslīdēja vārtos. Visbeidzot deviņas sekundes pirms spēles beigām Filips Gogula raidīja ripu tukšos vārtos.