Vācijas izlases vārtsargs Grūbauers: Latvijas spēlētājus izdevās noturēt perimetrā

Vācijas hokeja izlases spēlētājiem izdevās neļaut Latvijas valstsvienībai izdarīt daudz metienu no tuvas distances, pēcspēles intervijā Starptautiskās Hokeja federācijas reportierei stāstīja vārtsargs Filips Grūbauers.

Jau vēstīts, ka izšķirošajā Ķelnes apakšgrupas cīņā par pēdējo vietu ceturtdaļfinālā Latvijas izlase ar rezultātu 3:4 dramatiskā cīņā piekāpās Vācijas izlasei, astoto gadu pēc kārtas neiekļūst izslēgšanas spēļu kārtā.

"Laukumā viss bija lieliski. Puiši pretiniekus turēja perimetrā, tāpēc viņiem nebija pārāk daudz bīstamu metienu," pēc spēles teica Grūbauers. "Beigās spēle nonāca līdz pēcspēles metieniem, kur mēs izcīnījām uzvaru."

Vārtsargs neslēpa, ka šī Vācijas izlasei bija ļoti svarīga uzvara, jo savās mājās notiekošajā turnīrā neiekļūt ceturtdaļfinālā būtu liela neveiksme.