Znarokam pirmais zaudējums ar Krievijas izlasi pasaules čempionātā

ASV hokeja izlase pirmdien 2015.gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē ar rezultātu 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) pārspēja Krievijas valstsvienību.

Krievijas izlases galvenajam trenerim Oļegam Znarokam šis bija pirmais zaudējums pasaules čempionāta mačos ar Krievijas valstsvienību. Pagājušajā gadā viņš Krieviju aizveda līdz čempionu titulam, cīnoties bez zaudējumiem. Arī šogad pirmajās divās spēlēs krievi savus pretiniekus uzvarēja.

Spēles septītajā minūtē Trevors Lūiss atklāja mača rezultātu, izvirzot vadībā amerikāņus, bet Antons Belovs 24.minūtē rezultātu izlīdzināja. Tad ASV izlase pēc Maksima Čudinova un Jevgeņija Medvedeva noraidījumiem realizēja lielo skaitlisko vairākumu, precīzi metot Torijam Krugam.

Noslēdzošajā trešdaļā Marks Arkobello panāca ASV izlasei divu vārtu pārsvaru, taču Sergejs Plotņikovs trīs minūtes pirms mača beigām atjaunoja Krievijas izredzes. Pēdējās sekundēs krievi mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču Broks Nelsons raidīja ripu tukšos vārtos.