Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien izcēlās ar aktīvu sniegumu Zviedrijas augstākās līgas (SHL) mačā, bet viņa pārstāvētā "Orebro" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Orebro" savā laukumā ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) piekāpās turnīra līderiem "Lulea".

Nepilnu pusotru minūti pirms pamatlaika beigām "Orebro" kanādiešu uzbrucējs Tilors Spinks izlīdzināja rezultātu, taču 11 sekundes pirms finālsvilpes viesi izrāva uzvaru, precīzi metot Peteram Ēmanulesonam.

Pirmās maiņas centra uzbrucējs Ābols šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā veica sešus metienus pa vārtiem, uzvarēja 66,67% iemetienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas hokejists šosezon 12 mačos guvis piecus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

Ar 19 spēlēs izcīnītiem 21 punktu "Orebro" vietējā čempionāta kopvērtējumā ieņem 12.vietu starp 14 komandām, bet turnīra tabulas augšgalā ar 36 punktiem ir "Lulea".