Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien Erebrū Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačā sakrāja vārtus un rezultatīvu piespēli viņa pārstāvētās "Orebro" komandas uzvarā.

"Orebro" savā laukumā ar 7:1 (3:1, 3:0, 1:0) sagrāva Stokholmas "Djurgardens" vienību.

Ābols 92 sekundes pirms pirmā pārtraukuma guva uzvaras vārtus, bet otrā perioda 53.sekundē asistēja Linusam Ēberjam ceturto vārtu guvumā.

Latvijas hokejists laukumā pavadīja 16 minūtes un četras sekundes, trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 61,54% iemetienu, kā arī sakrāja +/- rādītāju +3.

Šosezon Ābols 34 spēlēs Erebrū vienības rindās guvis desmit vārtus un 15 reizes rezultatīvi piespēlējis.

Turnīra tabulā vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Vēkšes "Lakers" ar 52 punktiem 34 dueļos ir astotā, "Orebro" ar 51 punktu 34 spēlēs ir devītā, bet vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Jēvles "Brynas IF" ar 46 punktiem 34 mačos - 11. 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā Vekšes "Lakers" finālā pieveica "Rogle" vienību.