Zaudējumu ar 1:2 pret Kalgari "Flames" svētdienas Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēlē piedzīvojusi Otavas "Senators" vienība, kuras rindās desmit minūtes nospēlēja Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers.

Liepājnieks laukumā pavadīja 10:47 minūtes (1:35 no tām vairākumā), to laikā bloķējot vienu metienu un arī reizi pārkāpjot noteikumus, par ko vajadzēja izciest divas soda minūtes. Balcers spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Neskatoties uz lielu "Flames" pārsvaru veiktajos metienos (35 pret 23), vēl pēc otrā perioda rezultāts bija neizšķirts - 1:1. Otrā perioda otrajā pusē vienīgos "Senators" vārtus bija guvis Breidijs Tkačaks. Visas 60 minūtes Otava gan neizturēja, 41 sekundi līdz beigām izceļoties Ostinam Zarnikam.

Kalgari pēc šīs spēles ar 85 punktiem 62 spēlēs turpina ieņemt otro vietu visā līgā, kamēr Otavai Austrumu konferencē jāsamierinās ar pēdējo vietu. Balcera pārstāvētais klubs 62 spēlēs guvis 49 punktus.

Pats Latvijas hokejists 19 spēlēs sakrājis sešus punktus, gūstot trīs vārtus un atdodot trīs rezultatīvas piespēles.