Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē guva vārtus, bet viņa pārstāvētā Floridas "Panthers" ar rezultātu 2:3 pagarinājumā piekāpās Tampabejas "Lightning".

Spēles 36. minūtē "Panthers" uzbrukuma zonā uzvarēja iemetienā, un Balcers vārtu priekšā ieguva ripu. Viņš izdarīja precīzu metienu ar nūjas neērto pusi un pārspēja pretinieku vārtsargu Andreju Vasiļevski.

Šis Balceram bija jau otrais precīzais metiens šīs sezonas piecās spēles, un viņa kontā ir arī rezultatīva piespēle.

Latvijas hokejists šajā mačā laukumā pavadīja 11:33 minūtes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1. Maču Balcers sāka otrajā virknējumā ar Semu Benetu un Metjū Tkačuku.

Stīvens Stamkoss spēles 14. minūtē vairākumā izvirzīja vadībā "Lightning" hokejistus, bet divas minūtes vēlāk Tkačuks rezultātu izlīdzināja. Tad Balcers deva vadību "Panthers", tomēr trešās trešdaļas vidū Breidens Points panāca izlīdzinājumu. Pagarinājumā pēc nospēlētām 128 sekundēm tieši Points vairākumā izrāva "Lightning" uzvaru.