Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas "Blue Jackets" pirmdien ar rezultātu 4:3 (2:2, 0:1, 1:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Toronto "Maple Leafs" komandu, Kolumbusas vārtos stājoties somam Jonasam Korpisalo.

Kolumbusas vienība pirmo sešu minūšu laikā paspēja izvirzīties vadībā ar rezultātu 2:0, bet tam sekoja trīs bezatbildes vārti mājinieku komandas izpildījumā. Trešā perioda 11. minūtē Zviedrijas hokejists Aleksandrs Vennbergs rezultātu izlīdzināja, savukārt papildlaikā viesiem no Kolumbusas uzvaru izrāva cits zviedrs Gustavs Nikvists, kurš tika pie iespējas izpildīt izgājienu pret vārtsargu Frederiku Andersenu.

Pa Korpisalo vārtiem tika raidīts 31 metiens, no kuriem viņš atvairīja 28. Somijas vārtsargam šī bija septītā spēle šosezon, kurās Kolumbusa izcīnījusi četras uzvaras. Savukārt ar Merzļikinu vārtos komanda pagaidām piedzīvojusi divus zaudējumus, no kuriem viens bijis papildlaikā.

Kolumbusa deviņās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras, kā arī divreiz piekāpusies papildlaikā, kas tai dod desmit punktus un dalītu astoto vietu Austrumu konferencē.

Savukārt bez savainotā Rūdolfa Balcera spēlējošā Otavas "Senators" komanda piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas, viesos ar rezultātu 1:2 (0:1. 0:1, 1:0) atzīstot Dalasas "Stars" vienības pārākumu.

"Senators" komanda ar astoņās spēlēs izcīnītu vienu uzvaru un trim punktiem atrodas gan Austrumu konferences, gan līgas pēdējā pozīcijā.