Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā savus trešos vārtus sezonā trešdien guva Teodors Bļugers, izceļoties jau spēles 39. sekundē. Bļugers guva Pitsburgas "Penguins" uzvaru nesošos vārtus, bet "pingvīni" ar 3:0 pieveica Sentluisas "Blues".

Pirmajā minūtē Bļugers aiz vārtiem pie apmales izcīnīja ripu, atdeva piespēli Brendonam Taņevam, kurš tālāk uz zilo līniju to novirzīja Markusam Petersonam. Zviedru aizsargs izdarīja metienu pa vārtiem, ripa lidoja garām vārtiem, bet Bļugers vārtu priekšā perfekti pielaboja lidojuma virzienu.

Visā mačā Bļugers nospēlēja 16:27 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, uzvarēja piecus no 17 iemetieniem, reizi pielietoja spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija "+1".

Latvijas izlases uzbrucējs tika atzīts par mača trešo zvaigzni.

"Penguins" labā vēl vārtus guva Stefans Nēsens un Aleksandrs Gaļčeņuks, bet "pingvīnu" vārtu vīrs Džerijs Tristans atvairīja visus 28 pretinieku metienus.