Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas trešajā mačā Bostonas "Bruins" ar rezultātu 2:1 izbraukumā pārspēja Karolīnas "Hurricanes" un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībās ar 3-0.

Aizvadītajā mačā galvenais varonis bija "Bruins" vārtsargs Tūka Rasks, kurš atvairīja 35 no 36 pretinieku metieniem.

Spēles pirmā trešdaļa aizritēja bez vārtu guvumiem, bet otrajā periodā "Bruins" hokejisti piecu minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 2:0. Vispirms 22. minūtē precīzs bija Kriss Vāgners, bet tad izcēlās arī Breds Maršāns. Kelvins de Hāns 34. minūtē vienus vārtus atspēlēja, bet spēles turpinājumā ritēja sīva cīņa, taču rezultāts vairs nemainījās.

Aizvadītajā mačā "Hurricanes" hokejisti izdarīja 36 metienus pa vārtiem, bet "Bruins" atbildēja ar 31 metienu. Abas komandas nopelnīja arī 14 soda minūtes, bet Karolīnas hokejisti bija naskāki spēka paņēmienu izdarītāji - 35 pret 24.

Otrā NHL pusfinālā jeb Austrumu konferences finālsērijā pēc divām spēlēm starp Sentluisas "Blues" un Sanhosē "Sharks" rezultāts ir neizšķirts 1-1.