Monreālas "Canadiens" sestdien izcīnīja vēl vienu uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfinālā un pagarina sēriju ar Tampabejas "Lightning" vēl par vienu spēli.

"Canadiens" ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) savās mājās pārspēja "Lightning", izcīnot otro uzvaru Austrumu konferences pusfinālā.

Sērijā līdz četrām uzvarām vēl joprojām vadībā ar 3-2 atrodas "Lightning".

Mača rezultātu devītajā minūtē atklāja Monreālas komandā spēlējošais Devante Smits-Pelijs. "Canadiens" vadībā atradās līdz pat pēdējā perioda vidum, kad neizšķirtu 1:1 panāca Stīvens Stemkoss. Tiesa, četras minūtes līdz spēles pamatlaika beigām "Canadiens" vienību atkal vadībā ar 2:1 izvirzīja Pjērs-Aleksandrs Parento.

Pagājušajā mačā "Lightning" rindās debitēja Krievijas vārtsargs Andrejs Vasiļevskis, kurš vārtos stājās pēc nospēlētām 25 minūtēm. Taču sestdien atkal vārtu drošību sargāja Tampabejas komandas pirmais numurs Bens Bišops.

Kā zināms, treniņus ar "Lightning" komandu šobrīd aizvada arī latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, bet Tampabejas klubam iespēja sasniegt konferences finālu būs jau sestdien, izbraukumā aizvadot sērijas piekto spēli.