Pašreizējiem Stenlija kausa glabātājiem Čikāgas "Blackhawks" piektdien izdevās izlīdzināt rezultātu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences finālsērijā.

"Blackhawks" hokejisti izbraukumā ar rezultātu 4:3 (0:1, 2:0, 2:2) apspēlēja 2012.gada čempionus Losandželosas "Kings" vienību, tādejādi sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 3-3.

Mača rezultātu gan atklāja Losandželosas klubs, kuriem dueļa 18.minūtē izcēlās Dvaits Kings, taču otrajā periodā "Blackhawks" pēc Patrika Keina un Bena Smita precīzajiem raidījumiem izdevās panākt vadību.

Tiesa, trešās trešdaļas ievadā divus vārtus jau guva "Kings" hokejisti, atjaunojot vadību, taču pēdējā desmitminūtē atkal labāki bija Čikāgas kluba spēlētāji, pretinieku vārtos raidot divas ripas, bet uzvaras vārtus mazāk nekā četras minūtes pirms pamatlaika beigām guva Keins, kurš arī tika atzīts par mača spožāko hokejistu.

Šīs sērijas izšķirošais mačs svētdien norisināsies Čikāgā.

Kā zināms, ceturtdien pēc 20 gadu pārtraukuma Stenlija kausa finālu sasniedza Ņujorkas "Rangers" hokejisti.