Čikāgas "Blackhawks" ceturtdien ceturto reizi pēc kārtas pārspēja Minesotas "Wild" un iekļuva šīs NHL sezonas Stenlija kausa izcīņas pusfinālā, izcīnot "sausu" uzvaru šajā sērijā ar 4-0.

Pēdējā sērijas mačā "Blackhawks" uzvarēja ar 4:3 (1:0, 1:1, 3:2).

Trešās trešdaļas beigās "Wild" bija nonākuši iedzinējos ar trīs vārtu deficītu - 1:4, taču 51 sekundes laikā spēja samazināt pretinieku pārsvaru līdz vieniem vārtiem, tomēr izlīdzināt rezultātu minesotiešiem nebija pa spēkam.

Vārtus, kas vēlāk izrādījās uzvaru nesošie, "Blackhawks" guva trešā perioda 17.minūtē, esot skaitliskajā mazākumā, kad Marians Hosa raidīja ripu tukšos vārtos, panākot 4:1.

Retumu konferences finālā "Blackhawks" iekļūst piekto reizi pēdējo septiņu gadu laikā. Tur viņi tiksies ar Anaheimas "Ducks" un Kalgari "Flames" pāra uzvarētāju. Šajā sērijā rezultāts ir 2-1 Anaheimas labā.