Daugavā atrod jauna vīrieša līķi; Pelša tuviniekus aicina uz atpazīšanu
Foto: F64

Piektdien, vēlu vakarā Daugavas vidū, netālu no Vanšu tilta, atrasts jauna vīrieša līķis. Uz mirstīgo atlieku atpazīšanu uzaicināti ierasties šonedēļ pazudušā  latviešu hokejista Kristiāna Pelša tuvinieki.

Kā portālam "Delfi" sacīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis, jaunā vīrieša līķis piektdien atrasts peldam Daugavā. Tas bijis netālu no Vanšu tilta ziemeļu puses, kur atrodas nesen izveidotā Ķīpsalas pludmale.

Policija noskaidro bojā gājušā vīrieša personību, piebilda policijas pārstāvis. 

Jau vēstīts, ka 1992.gadā dzimušais latviešu hokeja uzbrucējs Kristiāns Pelšs bez vēsts pazuda šonedēļ.Policija iepriekš informēja, ka nav oficiāla apstiprinājuma tam, ka bojā gājis tieši Pelšs. Neoficiāli izskanējis, ka viņš varētu būt pazudis pēc ielēkšanas Daugavā no Akmens tilta, taču šī versija joprojām nav apstiprinājusies.

Sadovskis iepriekš informēja, ka 1992.gadā dzimušais vīrietis, par kura pazušanu policijā saņemts iesniegums, tiek meklēts.

Iepriekš vēstīts, ka meklējamā persona varētu būt tā pati, kuru kāds aculiecinieks naktī uz 11.jūniju bija redzējis ielecam vai iekrītam Daugavā no Akmens tilta. Tomēr, iekams jaunais vīrietis netiks atrasts dzīvs vai miris, policija nekādu apstiprinājumu sniegt nevarēs, iepriekš sacīja Sadovskis. 

Kā pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Šembele, naktī uz 11.jūniju ap plkst.2 glābēji saņēma informāciju no aculieciniekiem par to, ka kāds vīrietis ielēcis Daugavā no Akmens tilta un pazudis. Ierodoties notikuma vietā, VUGD darbinieki uz tilta redzēja vīrieša personīgās mantas, taču, pārmeklējot upi, neviens cilvēks tajā netika atrasts.

Meklēšanas darbus glābēji un ūdenslīdēji turpināja arī nākamajā dienā, taču aizvien neko neatrada. Uz tilta atstātās mantas VUGD nodeva policijai.

Pelšs Latvijā ieradies tikai pirmdien, taču ar hokejistu šonedēļ nav izdevies sazināties, jo viņa mobilais tālrunis ir izslēgts vai atrodas ārpus uztveršanas zonas.

Pelšs lielāko daļu no savas hokejista karjeras pavadījis Latvijā. Pirmajās sezonās viņš pārstāvēja Daugavpils komandas "Ledus skolas" krāsas Latvijas U-18 un U-20 čempionātos. Tāpat viņš spēlēja vietējā kluba "Latgale" rindās Latvijas un Baltkrievijas atklātajos čempionātos. Pēdējā sezona Latvijā viņam bija 2009./2010.gadā, ko viņš pavadīja Rīgas "Dinamo"/"Juniors" vienībā, spēlēdams Baltkrievijas līgā.

Savukārt 2010.gadā tobrīd 17 gadus veco Pelšu Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā ar kopējo 181.numuru izvēlējās Edmontonas "Oilers" vienība.

Tās rindās viņš nepaguva aizvadīt nevienu spēli, lielākoties spēlējot fārmklubos - Rietumu hokeja līgas (WHL) komandā Edmontonas "Oil Kings", Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) klubā Stoktonas "Thunder" un Amerikas hokeja līgas vienībā Oklakomastijas "Barons", kur spēlēja vēl šosezon.

Tags

Baltkrievija Barons Daugava (FK) Daugava (upe) Daugavpils Dinamo Dinamo (Maskava) Dinamo (Minska) Kings (Losandželosa) Kings (Sakramento) Kristiāns Pelšs Latgale Maskavas Dinamo NHL Oilers Rīgas "Dinamo" Thunder Valsts policija VUGD

Comment Form