Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien izcīnīja Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators” komanda, kas viesos ar rezultātu 3:1 (1;1.0:0, 2:0) pārspēja Kalgari “Flames” vienību.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 20 sekundes, no kurām 30 sekundes spēlēja vairākumā un četras minūtes un 40 sekundes mazākumā. Tāpat viņš izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Šīs sezonas desmit cīņās latvietis guvis vienus vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli, kā arī nopelnījis negatīvu lietderības koeficentu –4.

Uzvarētājiem aizvadītajā spēlē ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Bobijs Batlers, bet reizi precīzs bija Daniels Alfredsons.

Tikmēr “Flames” labā vienīgos vārtus guva Toms Kostopuloss.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Senators” ar 19 punktiem 19 spēlēs ir astotajā pozīcijā.