Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Seanators” komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 3:5 (0:0, 2:1, 1:4) piekāpās Vašingtonas “Capitals” vienībai.

Daugaviņš šajā mačā nospēlēja desmit minūtes un 58 sekundes, no kurām vienu minūti un 19 sekundes cīnījās mazākumā. Šajā laikā viņš metienus neizdarīja un noraidījumus nenopelnīja, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu.

“Senators” vienībā ar precīziem metieniem izcēlās Milans Mihaleks, Niks Foliņo un Ēriks Kondra. Tikmēr uzvarētājiem vārtus guva Džefs Halperns, Niklass Bekstroms, Aleksandrs Ovečkins, Trojs Bruvērs un Džons Karlsons.

NHL Rietumu konferences kopvērtējumā “Senators” pēc šī mača atkrita ar 29 punktiem 28 spēlēs atkrita un devīto pozīciju.