Amerikas hokeja līgas (AHL) čempionātā sestdien vārtus jau trešajā spēlē pēc kārtas guva Kaspars Daugaviņš, bet viņa pārstāvētā Binghemtonas "Senators" pagarinājumā ar 5:4 uzvarēja "Wilkes-Barre/Scranton Penguins".

Daugaviņš trešā perioda 12.minūtē panāca 4:3. Visā mačā latviešu uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Daugaviņš šajā sezonā četrās spēlēs ir guvis trīs vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.

Pie uzvaras kārtējā mačā tika arī Artūra Kuldas komanda Sentdzōnsas "IceCaps", kas ar 6:2 sagrāva Hamiltonas "Bulldogs". Kulda mačā nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija "+1".

Ne tik veiksmīgu maču sestdien aizvadīja Oskars Bārtulis, kura pārstāvētā komanda Adirondakas "Phantoms" ar 2:6 zaudēja Sirakūzu "Crunch". Latviešu aizsargs izdarīja trīs metienus pa vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija "-2". Vienā no Bārtuļa noraidījumiem pretinieki arī guva vārtus.