Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā piektdien latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš izcēlās ar rezultatīvu piespēli, tomēr viņa pārstāvētā Otavas "Senators" komanda ar rezultātu 4:6 (0:1, 4:2, 0:3) izbraukumā piekāpās Tampabejas "Lightning" vienībai.

Daugaviņs ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Kailam Turisam spēles 38. minūtē panākt rezultātu 4:2. Latvietis, kuram šis bija pirmais NHL mačs sezonā, laukumā pavadīja desmit minūtes un 12 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, veica divus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficentu –3.

Jau ziņots, ka pirmajās trīs sezonas spēlēs Daugaviņš palika komandas rezervē.

Otavas komandā ar vārtu guvumiem izcēlās arī Ēriks Kondra, Džeisons Speca un Ēriks Karlsons, bet uzvarētājiem divas reizes precīzi meta Raiens Melouns, bet pa vieniem vārtiem guva Toms Paijets, Mets Karls, Stīvens Stemkoss un Viktors Hedmans.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Senators" ar sešiem punktiem četrās spēlēs ieņem ceturto vietu.